Hendrik Spuijbroek & Cornelia van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 41.8303%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 46.4098%;" | [[Stationstraat 5]] voorheen D10 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 46.4098%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13873&main_person=I44409 Hendrik Pieter "Henk" Spuijbroek] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 46.4098%;" |18 november 1877 te Made | ||
18 november 1877 te Made | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 46.4098%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6781 †] 10 mei 1964 te Waalwijk | ||
10 mei 1964 te Waalwijk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 46.4098%;" | [[:Categorie:Metselaar|metselaar]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | ||
[[:Categorie:Metselaar|metselaar]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 46.4098%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13873&main_person=I44410 Cornelia van "Cor" Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 46.4098%;" |22 maart 1876 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 46.4098%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6781 †] 23 november 1949 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
23 november 1949 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 46.4098%;" |30 mei 1901 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
30 mei 1901 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 48.4704%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 51.3167%;" | Kinderen | ! style="width: 51.3167%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 164.549%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |Petronella Christina Spuijbroek | ||
| style="width: 164.549%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14828&main_person=I44417 Lambertus Cornelis"Bertus" Spuijbroek] | ||
| style="width: 164.549%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6782 †] [[Bertus Spuijbroek & Geertruida Faro]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6782 †] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |Cornelis Pieter Spuijbroek | ||
| style="width: 164.549%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16965&main_person=I53179 Cornelis Pieter "Cor" Spuijbroek] | ||
| style="width: 164.549%;" |[[Cor Spuijbroek & Jo Molewijk]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16965&main_person=I53179 Pieter Christiaan "Piet" Spuijbroek] | ||
| style="width: 164.549%;" |[[Piet Spuijbroek & Adriaantje van Dijke]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23547&main_person=I44420 Arie Jan Spuijbroek] | ||
| style="width: 164.549%;" |[[Arie Spuijbroek & Jo van Dijke]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13867&main_person=I44397 Hendrik Gerard "Henk" Spuijbroek] | ||
| style="width: 164.549%;" |[[Henk Spuijbroek & Coba Dank]] | |||
| style="width: | |||
[[Henk Spuijbroek & Coba Dank]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |Johannes Jacobus Spuijbroek | ||
| style="width: 164.549%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 51.3167%;" | | | style="width: 51.3167%;" |Johannes Jacobus Spuijbroek | ||
| style="width: 164.549%;" | | |||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:38
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 5 voorheen D10 |
Naam | Hendrik Pieter "Henk" Spuijbroek |
Geboortedatum | 18 november 1877 te Made |
Overlijdensdatum | † 10 mei 1964 te Waalwijk |
Beroep | metselaar / aannemer |
Naam vrouw | Cornelia van "Cor" Strien |
Geboortedatum | 22 maart 1876 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 23 november 1949 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 30 mei 1901 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petronella Christina Spuijbroek | |
Lambertus Cornelis"Bertus" Spuijbroek | † Bertus Spuijbroek & Geertruida Faro † |
Cornelis Pieter Spuijbroek | |
Cornelis Pieter "Cor" Spuijbroek | Cor Spuijbroek & Jo Molewijk |
Pieter Christiaan "Piet" Spuijbroek | Piet Spuijbroek & Adriaantje van Dijke |
Arie Jan Spuijbroek | Arie Spuijbroek & Jo van Dijke |
Hendrik Gerard "Henk" Spuijbroek | Henk Spuijbroek & Coba Dank |
Johannes Jacobus Spuijbroek | |
Johannes Jacobus Spuijbroek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |