Hanneke de Rooij & Cornelia den Rooijen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.4628%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 42.4628%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 45.5466%;" | | | style="width: 45.5466%;" |[[Molenstraat 34]] voorheen A51 | ||
[[Molenstraat 34]] voorheen A51 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person= | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44944 Johannes "Hanneke" de Rooij] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | 9 mei 1909 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | 9 mei 1909 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 †] 13 maart 1973 te ... | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | landbouwer | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.5466%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | | style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | Cornelia Pieternella "Cor" den Rooijen | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | 4 mei 1914 te Hooge en lage Zwaluwe | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 †] 16 oktober 2009 te ... | |||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | | style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | | ||
|} | |} | ||
Regel 35: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 33.9703%;" | Kees de Rooij<br> | | style="width: 33.9703%;" | Kees de Rooij<br> | ||
| style="width: 58.3955%;" | Kees de Rooij & Jannie Vlaskamp | | style="width: 58.3955%;" | [[Kees de Rooij & Jannie Vlaskamp]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 33.9703%;" | ... de Rooij<br> | | style="width: 33.9703%;" | ... de Rooij<br> | ||
Regel 42: | Regel 39: | ||
| style="width: 33.9703%;" | ... de Rooij<br> | | style="width: 33.9703%;" | ... de Rooij<br> | ||
| style="width: 58.3955%;" | † .. de Rooij<br> | | style="width: 58.3955%;" | † .. de Rooij<br> | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 16 mrt 2023 17:02
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 34 voorheen A51 |
Naam | Johannes "Hanneke" de Rooij |
Geboortedatum | 9 mei 1909 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 13 maart 1973 te ... |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Cornelia Pieternella "Cor" den Rooijen |
Geboortedatum | 4 mei 1914 te Hooge en lage Zwaluwe |
Overlijdensdatum | † 16 oktober 2009 te ... |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Kees de Rooij |
Kees de Rooij & Jannie Vlaskamp |
... de Rooij |
... de Rooij |
... de Rooij |
† .. de Rooij |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |