Hanneke de Rooij & Cornelia den Rooijen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.4628%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 42.4628%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 45.5466%;" | | | style="width: 45.5466%;" |[[Molenstraat 34]] voorheen A51 | ||
[[Molenstraat 34]] voorheen A51 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person= | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44944 Johannes "Hanneke" de Rooij] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | 9 mei 1909 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | 9 mei 1909 te Raamsdonk E93 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1122 Akte 74]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 †] 13 maart 1973 te ... | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | landbouwer | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.5466%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | | style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.5466%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78660 Cornelia Pieternella "Cor" den Rooijen] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | 4 mei 1914 te Hooge en lage Zwaluwe | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 †] 26 april 1996 te ... | |||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5045 | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | | style="height: 10px; width: 42.4628%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | | | style="height: 28px; width: 42.4628%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.5466%;" | | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 41.3211%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 41.3211%;" width="50%" | ||
Regel 34: | Regel 30: | ||
! style="width: 58.3955%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 58.3955%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 33.9703%;" | Kees de Rooij | | style="width: 33.9703%;" |Kees de Rooij | ||
| style="width: 58.3955%;" | Kees de Rooij & Jannie Vlaskamp | | style="width: 58.3955%;" |[[Kees de Rooij & Jannie Vlaskamp]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 33.9703%;" | ... de Rooij | | style="width: 33.9703%;" |... de Rooij | ||
| style="width: 58.3955%;" | ... de Rooij | | style="width: 58.3955%;" |... de Rooij | ||
|- | |- | ||
| style="width: 33.9703%;" | ... de Rooij | | style="width: 33.9703%;" |... de Rooij | ||
| style="width: 58.3955%;" | † .. de Rooij | | style="width: 58.3955%;" |† .. de Rooij | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 31 mrt 2024 om 14:05
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 34 voorheen A51 |
Naam | Johannes "Hanneke" de Rooij |
Geboortedatum | 9 mei 1909 te Raamsdonk E93 (Akte 74) |
Overlijdensdatum | † 13 maart 1973 te ... |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Cornelia Pieternella "Cor" den Rooijen |
Geboortedatum | 4 mei 1914 te Hooge en lage Zwaluwe |
Overlijdensdatum | † 26 april 1996 te ... |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Kees de Rooij | Kees de Rooij & Jannie Vlaskamp |
... de Rooij | ... de Rooij |
... de Rooij | † .. de Rooij |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |