Han Schapers & Marie de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.9494%;" | Briefadres per 1 januari 1949 | | style="width: 44.9494%;" | Briefadres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 81.3776%;" | | | style="width: 81.3776%;" |[[Stationstraat 3]] D9 | ||
[[Stationstraat 3]] D9 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/ | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15889&main_person=I42442 Johannes Bertus "Han" Schapers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1119 Akte 152]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4801 | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4801 †] 5 maart 1989 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15889&main_person=I44914 Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 12 februari 1917 te Raamsdonk C70 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1121 Akte 25]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 †] 30 november 1984 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 | | | ||
|- | | | ||
| | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 15 augustus 1940 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1120 Akte 17]) | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 15 augustus 1940 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Briefadres bij zijn moeder en stiefvader [[Adrianus van Dam & Antonetta Fasen|Janus van Dam]] | Briefadres bij zijn moeder en stiefvader [[Adrianus van Dam & Antonetta Fasen|Janus van Dam]] | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.6716%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.6716%;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: 96.5428%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 96.5428%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Netty Schapers | | style="width: 40.8643%;" | Netty Schapers | ||
| style="width: 96.5428%;" | [[Wim de Wijs & Netty Schapers]] † 30-5-2022 | | style="width: 96.5428%;" | [[Wim de Wijs & Netty Schapers]] † 30-5-2022 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Piet Schapers | | style="width: 40.8643%;" | Piet Schapers | ||
| style="width: 96.5428%;" | [[Piet Schapers & Nelly van Bergen]] | | style="width: 96.5428%;" | [[Piet Schapers & Nelly van Bergen]] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 31 mrt 2024 om 13:58
Briefadres per 1 januari 1949 | Stationstraat 3 D9 |
Naam | Johannes Bertus "Han" Schapers |
Geboortedatum | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 (Akte 152) |
Overlijdensdatum | † 5 maart 1989 te Raamsdonksveer |
Beroep | schipper |
Naam vrouw | Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs |
Geboortedatum | 12 februari 1917 te Raamsdonk C70 (Akte 25) |
Overlijdensdatum | † 30 november 1984 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 15 augustus 1940 te Raamsdonk (Akte 17) |
Briefadres bij zijn moeder en stiefvader Janus van Dam
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Netty Schapers | Wim de Wijs & Netty Schapers † 30-5-2022 |
Piet Schapers | Piet Schapers & Nelly van Bergen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |