Goof de Wit & Jo de Wind: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 45.8835%;" | [[De Oude Melkhaven 32]] voorheen D30 | | style="width: 45.8835%;" | [[De Oude Melkhaven 32]] voorheen D30 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17010&main_person=I55657 Godefridus "Goof" de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | 12 september 1900 te Hank | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |12 september 1900 te Hank | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2324 | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2324 †] 3 december 1982 te Waalwijk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | landbouwer | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 29.5113%;" | | | style="height: 10px; width: 29.5113%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.8835%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17010&main_person=I55658 Johanna "Jo" de Wind] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | 5 januari 1911 te Drongelen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3725 †] 30 januari 1999 te | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3725 | | style="height: 10px; width: 29.5113%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | 3 mei 1934 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.8835%;" | 3 mei 1934 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 36: | Regel 33: | ||
| style="width: 27.0975%;" | | | style="width: 27.0975%;" | | ||
<span class="pers_name">Maria Gerarda "Ria" de Wit</span> | <span class="pers_name">Maria Gerarda "Ria" de Wit</span> | ||
| style="width: 36.9331%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/ | | style="width: 36.9331%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1955/search/4745 †] Ria de Wit<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 27.0975%;" | | | style="width: 27.0975%;" | | ||
Regel 54: | Regel 51: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Versie van 12 nov 2023 05:36
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 32 voorheen D30 |
Naam | Godefridus "Goof" de Wit |
Geboortedatum | 12 september 1900 te Hank |
Overlijdensdatum | † 3 december 1982 te Waalwijk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Johanna "Jo" de Wind |
Geboortedatum | 5 januari 1911 te Drongelen |
Overlijdensdatum | † 30 januari 1999 te |
Huwelijksdatum | 3 mei 1934 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Gerarda "Ria" de Wit |
† Ria de Wit |
Sjaak "Sjaak" de Wit |
† Sjaak de Wit |
Henk "Henk" de Wit |
Henk de Wit |
Johanna "Jo" de Wit |
Jo de Wit |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |