Gerritje Koopmans & Fien de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(11 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50.7911%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50.7911%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.1274%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 40.1274%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 66.5817%;" | | | style="width: 66.5817%;" |[[De Oude Melkhaven 34]] voorheen D29 | ||
[[De Oude Melkhaven 34]] voorheen D29 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.5817%;" | | | style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13664&main_person=I43266 Gerardus Hubertus "Gerrit" Koopmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" | | | style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |4 december 1901 te Raamsdonk D151 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/791 Akte 196]) | ||
4 december 1901 te Raamsdonk D151 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" | | | style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |19 januari 1983 te Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6450/search/470 †] | ||
19 januari 1983 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.5817%;" | | | style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |[[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- | |||
| | |||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | |- | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12308&main_person=I37567 Sophia "Fien" de Wijs] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | | | style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |11 januari 1901 te Raamsdonk D335 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/793 Akte 8]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |21 augustus 1973 Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5325/search/470 †] | |||
|- | |||
| | |||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" | | | | ||
21 augustus 1973 Raamsdonksveer | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" |11 mei 1923 Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/792 Akte 20]) | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 40.1274%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.5817%;" | | |||
|} | |} | ||
Fien, dochter van [[Jan de Wijs & Marie Broeders]] kwam uit een [[:Categorie:Grote Gezinnen|groot gezin]] van 22 kinderen. | |||
{| class="wikitable" style="width: 51.3004%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 51.3004%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5244%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5244%;" | Kinderen | ||
! style="width: 64.8112%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 64.8112%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17089&main_person=I43271 Marinus "Rinus" Koopmans] | ||
| style="width: 64.8112%;" |[[Rinus Koopmans & Dien Zijlmans]] | |||
| style="width: 64.8112%;" | | |||
[[Rinus Koopmans & Dien Zijlmans]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Johannes Hubertus Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Gerardus Lambertus Adrianus Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Johannes Marinus Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Maria Catharina Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Petrus Johannes Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Levenloos Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Adrianus Petrus Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Sofia Adriana Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15865&main_person=I43279 Pieter Johannes "Peet" Koopmans] | ||
| style="width: 64.8112%;" |[[Peet Koopmans & Corrie de Ruijter]] † | |||
| style="width: 64.8112%;" | | |||
[[Peet Koopmans & Corrie de Ruijter]] | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Petronella Huberdina Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5244%;" | | | style="width: 43.5244%;" |Levenloos Koopmans | ||
| style="width: 64.8112%;" | | | style="width: 64.8112%;" | | ||
|- | |||
| style="width: 43.5244%;" |Fie Koopmans | |||
| style="width: 64.8112%;" |† Sjef de Vries & Fie Koopmans | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 2 mei 2024 om 10:21
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 34 voorheen D29 |
Naam | Gerardus Hubertus "Gerrit" Koopmans |
Geboortedatum | 4 december 1901 te Raamsdonk D151 (Akte 196) |
Overlijdensdatum | 19 januari 1983 te Raamsdonksveer † |
Beroep | grondwerker |
Naam vrouw | Sophia "Fien" de Wijs |
Geboortedatum | 11 januari 1901 te Raamsdonk D335 (Akte 8) |
Overlijdensdatum | 21 augustus 1973 Raamsdonksveer † |
Huwelijksdatum | 11 mei 1923 Raamsdonk (Akte 20) |
Fien, dochter van Jan de Wijs & Marie Broeders kwam uit een groot gezin van 22 kinderen.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Marinus "Rinus" Koopmans | Rinus Koopmans & Dien Zijlmans |
Johannes Hubertus Koopmans | |
Gerardus Lambertus Adrianus Koopmans | |
Johannes Marinus Koopmans | |
Maria Catharina Koopmans | |
Petrus Johannes Koopmans | |
Levenloos Koopmans | |
Adrianus Petrus Koopmans | |
Sofia Adriana Koopmans | |
Pieter Johannes "Peet" Koopmans | Peet Koopmans & Corrie de Ruijter † |
Petronella Huberdina Koopmans | |
Levenloos Koopmans | |
Fie Koopmans | † Sjef de Vries & Fie Koopmans |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |