Gerrit Roosenbrand & Jo van Wijngaarden: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 58.642%;" | | | style="width: 58.642%;" |[[Luiten Ambachtstraat 35]] voorheen A5 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 35]] voorheen A5 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44074 Gerrit Roosenbrand] | ||
[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44074 Gerrit Roosenbrand] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |14 oktober 1896 te Raamsdonk | ||
14 oktober 1896 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[[:Categorie:Schipper|schipper]] / klinker scheepswerf / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.2781%;" | | | style="height: 10px; width: 39.2781%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44075 Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 maart 1895 te Dussen | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | |||
2 maart 1895 te Dussen | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 39.2781%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 november 1917 te Dussen | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | |||
2 november 1917 te Dussen | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.7228%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 46.7228%;" width="50%" | ||
Regel 42: | Regel 30: | ||
! style="width: 53.3868%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 53.3868%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Gerrit Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Antonia Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Cornelis Adrianus Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16744&main_person=I44080 Cornelis Adrianus Roosenbrand] | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Arie Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Johannes Marinus Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Nelly Anna Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Marinus Cornelis Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Willem Simon Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Pieter Simon Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Johanna Margaretha Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" | | | style="width: 48.64%;" |Dirk Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 16 apr 2023 09:39
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 35 voorheen A5 |
Naam | Gerrit Roosenbrand |
Geboortedatum | 14 oktober 1896 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | |
Beroep | schipper / klinker scheepswerf / arbeider |
Naam vrouw | Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden |
Geboortedatum | 2 maart 1895 te Dussen |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 2 november 1917 te Dussen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerrit Roosenbrand | |
Antonia Roosenbrand | |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | |
Arie Roosenbrand | |
Johannes Marinus Roosenbrand | |
Nelly Anna Roosenbrand | |
Marinus Cornelis Roosenbrand | |
Willem Simon Roosenbrand | |
Pieter Simon Roosenbrand | |
Johanna Margaretha Roosenbrand | |
Dirk Roosenbrand |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |