Gerrit Roosenbrand & Jo van Wijngaarden: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44074 Gerrit Roosenbrand] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44074 Gerrit Roosenbrand] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/794/ Akte 171]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |† | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[[:Categorie:Schipper|schipper]] / klinker scheepswerf / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[[:Categorie:Schipper|schipper]] / klinker scheepswerf / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44075 Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44075 Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 maart 1895 te Dussen | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 maart 1895 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |† | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 november 1917 te Dussen | |- | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 november 1917 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/795 Akte 15]) | |||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | | style="width: 48.64%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | ||
| style="width: 53.3868%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] | | style="width: 53.3868%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] [[Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Antonia Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Antonia Roosenbrand | ||
Regel 40: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16744&main_person=I44080 Cornelis Adrianus Roosenbrand] | | style="width: 48.64%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16744&main_person=I44080 Cornelis Adrianus Roosenbrand] | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" |† [[Cornelis Roosenbrand & Pieternella Taktor]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Arie Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Arie Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6864 †] Arie Roosenbrand | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Johannes Marinus Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Johannes Marinus Roosenbrand | ||
Regel 49: | Regel 51: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Nelly Anna Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Nelly Anna Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand | | style="width: 53.3868%;" |† [[Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Marinus Cornelis Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Marinus Cornelis Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | marinus Roosenbrand | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Willem Simon Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Willem Simon Roosenbrand | ||
Regel 64: | Regel 66: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |Dirk Roosenbrand | | style="width: 48.64%;" |Dirk Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | | style="width: 53.3868%;" | Dirk Roosenbrand | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 2 mei 2024 13:15
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 35 voorheen A5 |
Naam | Gerrit Roosenbrand |
Geboortedatum | 14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 (Akte 171) |
Overlijdensdatum | † |
Beroep | schipper / klinker scheepswerf / arbeider |
Naam vrouw | Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden |
Geboortedatum | 2 maart 1895 te Dussen |
Overlijdensdatum | † |
Huwelijksdatum | 2 november 1917 te Dussen (Akte 15) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerrit Roosenbrand | † Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy † |
Antonia Roosenbrand | * 7 mei 1919 C71 |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | * 4-12-1920 † 23-02-1921 |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | † Cornelis Roosenbrand & Pieternella Taktor † |
Arie Roosenbrand | † Arie Roosenbrand |
Johannes Marinus Roosenbrand | |
Nelly Anna Roosenbrand | † Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand † |
Marinus Cornelis Roosenbrand | marinus Roosenbrand |
Willem Simon Roosenbrand | |
Pieter Simon Roosenbrand | |
Johanna Margaretha Roosenbrand | |
Dirk Roosenbrand | Dirk Roosenbrand |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |