Gerrit Roosenbrand & Jo van Wijngaarden: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(18 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.6126%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 58.642%;" |[[Luiten Ambachtstraat 35]] voorheen A5 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 35]] voorheen A5 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44074 Gerrit Roosenbrand] | ||
[ | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/794/ Akte 171]) | ||
14 oktober 1896 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |† | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[[:Categorie:Schipper|schipper]] / klinker scheepswerf / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
|- | |||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 58.642%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13809&main_person=I44075 Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 maart 1895 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |† | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | |||
|- | |||
| | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 58.642%;" |2 november 1917 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/795 Akte 15]) | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
2 november 1917 te Dussen | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.7228%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 48.64%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 53.3868%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |- | ||
| style="width: 48.64%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | |||
| style="width: 53.3868%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] [[Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] | |||
|- | |||
| style="width: 48.64%;" |Antonia Roosenbrand | |||
| style="width: 53.3868%;" | * 7 mei 1919 C71 | |||
|- | |||
| style="width: 48.64%;" |Cornelis Adrianus Roosenbrand | |||
| style="width: 53.3868%;" | * 4-12-1920 † 23-02-1921 | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16744&main_person=I44080 Cornelis Adrianus Roosenbrand] | ||
| style="width: 53.3868%;" |† [[Cornelis Roosenbrand & Pieternella Taktor]] † | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Arie Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6864 †] Arie Roosenbrand | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Johannes Marinus Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Nelly Anna Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" |† [[Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand]] † | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Marinus Cornelis Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | marinus Roosenbrand | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Willem Simon Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Pieter Simon Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Johanna Margaretha Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.64%;" |Dirk Roosenbrand | ||
| style="width: 53.3868%;" | Dirk Roosenbrand | |||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 2 mei 2024 13:15
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 35 voorheen A5 |
Naam | Gerrit Roosenbrand |
Geboortedatum | 14 oktober 1896 te Raamsdonk V418 (Akte 171) |
Overlijdensdatum | † |
Beroep | schipper / klinker scheepswerf / arbeider |
Naam vrouw | Johanna Margaretha "Jo" van Wijngaarden |
Geboortedatum | 2 maart 1895 te Dussen |
Overlijdensdatum | † |
Huwelijksdatum | 2 november 1917 te Dussen (Akte 15) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerrit Roosenbrand | † Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy † |
Antonia Roosenbrand | * 7 mei 1919 C71 |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | * 4-12-1920 † 23-02-1921 |
Cornelis Adrianus Roosenbrand | † Cornelis Roosenbrand & Pieternella Taktor † |
Arie Roosenbrand | † Arie Roosenbrand |
Johannes Marinus Roosenbrand | |
Nelly Anna Roosenbrand | † Berend Zeijlmans van Emmickhoven & Nelly Roosenbrand † |
Marinus Cornelis Roosenbrand | marinus Roosenbrand |
Willem Simon Roosenbrand | |
Pieter Simon Roosenbrand | |
Johanna Margaretha Roosenbrand | |
Dirk Roosenbrand | Dirk Roosenbrand |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |