Gerrit Blom & Bet Verduijn: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 25 februari 1898 te Raamsdonk D74 | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 25 februari 1898 te Raamsdonk D74 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 24 juni 1970 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6661/category/61 †] 24 juni 1970 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 2 september 1901 te Capelle | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 2 september 1901 te Capelle | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 22 februari 1992 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6661/category/61 †] 22 februari 1992 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 10px; width: 33.8099%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 6 december 1923 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.8099%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.5786%;" | 6 december 1923 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.48%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15707&main_person=I41938 Elisabeth "Beths"' Blom] | | style="width: 39.48%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15707&main_person=I41938 Elisabeth "Beths"' Blom] | ||
| style="width: 91.6288%;" | | | style="width: 91.6288%;" | † Jan Rietveld & Beths Blom † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.48%;" | Albert Blom | | style="width: 39.48%;" | Albert Blom |
Versie van 5 mrt 2023 10:21
Adres per 1 januari 1949 |
Raadhuisstraat 1 voorheen C19 |
Naam | Gerrit "Gerrit" Blom |
Geboortedatum | 25 februari 1898 te Raamsdonk D74 |
Overlijdensdatum | † 24 juni 1970 te Raamsdonk |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Elisabeth "Beth" Verduijn |
Geboortedatum | 2 september 1901 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 22 februari 1992 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 6 december 1923 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Elisabeth "Beths"' Blom | † Jan Rietveld & Beths Blom † |
Albert Blom | † Albert Blom & Jo van Dongen † |
Helena "Lena" Blom | Lena Blom |
Cornelia "Corrie" Blom | Corrie Blom |
Gerdina Johanna "Dina" Blom | † Jan de Rooij & † Dina Blom |
Adrie Blom | † Ad Blom |
Johannes "Jan" Blom | Jan Blom † |
Gerda Blom | † Gerrit Kanters & † Gerda Blom |
Liza "Lies" Blom | .... Blom & Lies Blom |
Jacoba "Coba" Blom | .... & Coba Blom |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |