Frans van Disseldorp & Bet de Bruijn: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| style="width: 108.964%;" | [[Molenstraat 52]] voorheen A60 | | style="width: 108.964%;" | [[Molenstraat 52]] voorheen A60 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Naam || style="height: 28px; width: 108.964%;" | | | style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Naam || style="height: 28px; width: 108.964%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13493&main_person=I42322 Franciscus Cornelis "Frans" van Disseldorp] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" | | | style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" |20 september 1904 te Raamsdonk D312 | ||
20 september 1904 te Raamsdonk D312 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1303 | | style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1303 †] 27 augustus 1987 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 108.964%;" | | | style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 108.964%;" | | ||
arbeider [[:Categorie:Papierfabriek|papierfabriek]] / uitvoerder wegenbouw | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 35.7839%;" | | | style="height: 10px; width: 35.7839%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 108.964%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13493&main_person=I42321 Maria Elisabeth "Bet" de Bruijn] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | | | style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" |31 januari 1907 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/767 †] 14 juni 1982 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 35.7839%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/767 | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" |15 juni 1933 te Raamsdonk | ||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 35.7839%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 108.964%;" | | |||
15 juni 1933 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Versie van 1 jan 2023 13:34
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 52 voorheen A60 |
Naam | Franciscus Cornelis "Frans" van Disseldorp |
Geboortedatum | 20 september 1904 te Raamsdonk D312 |
Overlijdensdatum | † 27 augustus 1987 te Raamsdonksveer |
Beroep |
arbeider papierfabriek / uitvoerder wegenbouw |
Naam vrouw | Maria Elisabeth "Bet" de Bruijn |
Geboortedatum | 31 januari 1907 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 14 juni 1982 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 15 juni 1933 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |