Frans Rijken & Mien Robben: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 45: | Regel 45: | ||
| style="width: 54.5472%;" | <span class="pers_name">Theodorus Franciscus Maria Rijken</span> | | style="width: 54.5472%;" | <span class="pers_name">Theodorus Franciscus Maria Rijken</span> | ||
| style="width: 49.7681%;" | 25 jaar, geboren te Raamsdonk, overleden op 19-09-1969 te Tilburg <br> | | style="width: 49.7681%;" | 25 jaar, geboren te Raamsdonk, overleden op 19-09-1969 te Tilburg <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.5472%;" | <span class="pers_name">levenloos Rijken</span> | | style="width: 54.5472%;" | <span class="pers_name">levenloos Rijken</span> | ||
| style="width: 49.7681%;" | † 21 november 1949 te Raamsdonk <br> | | style="width: 49.7681%;" | † 21 november 1949 te Raamsdonk <br> | ||
|- | |||
| style="width: 54.5472%;" | <span class="pers_name">levenloos Rijken</span> | |||
| style="width: 49.7681%;" | † 12 oktober 1954 te Tilburg <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 27 apr 2023 08:17
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstaat 5 voorheen D58 |
Naam | Franciscus Adrianus "Frans" Rijken |
Geboortedatum | 18 januari 1905 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 17 april 1981 te Tilburg |
Beroep | caféhouder / schipper |
Naam vrouw | Wilhelmina Johanna Maria "Mien" Robben |
Geboortedatum | 1 mei 1909 te Boxmeer |
Overlijdensdatum | 31 juli 1982 te Tilburg |
Huwelijksdatum | 4 mei 1933 te Sambeek |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Wilhelmus Franciscus "Joop" Rijken | Joop Rijken |
Wilhelmus Johannes Theodorus Antonius Rijken | |
Arnolda Johanna Wilhelmina Rijken | |
Johanna Arnolda Wilhelmina Rijken | |
Theodorus Franciscus Maria Rijken | 25 jaar, geboren te Raamsdonk, overleden op 19-09-1969 te Tilburg |
levenloos Rijken | † 21 november 1949 te Raamsdonk |
levenloos Rijken | † 12 oktober 1954 te Tilburg |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |