Em Berende & Dien van Loon: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "1024px" door "800px") |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 60: | Regel 60: | ||
| | | | ||
[[Christ van der Plas & Mien Berende]]<br> | [[Christ van der Plas & Mien Berende]]<br> | ||
|- | |- | ||
| <span class="pers_name">Sjaan Berende</span> | |||
| Sjaan Berende & Anette Verhuls | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 8 jul 2022 20:34
Adres per 1 januari 1949 |
Korte Broekstraat 9 voorheen D113
|
Naam | |
Geboortedatum |
20 april 1905 te Geertruidenberg |
Overlijdensdatum |
22 april 1982 te Raamsdonksveer |
Beroep |
landbouwer
|
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
5 april 1906 te Raamsdonk D157 |
Overlijdensdatum |
7 mei 1986 te Raamsdonksveer |
| |
Huwelijksdatum |
23 apr 1936 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Sjaan Berende | Sjaan Berende & Anette Verhuls |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |