Drika Vissers weduwe van Thomas Smeur: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 35.6667%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 35.6667%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 59.8754%;" | [[Luiten Ambachtstraat 33]] voorheen A6 | | style="width: 59.8754%;" | [[Luiten Ambachtstraat 33]] voorheen A6 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Naam || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13491&main_person=I42308 Thomas Hubertus "Thomas" Smeur] | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Naam || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13491&main_person=I42308 Thomas Hubertus "Thomas" Smeur] | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13491&main_person=I42309 Hendrica Petronella "Drika" Vissers] | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13491&main_person=I42309 Hendrica Petronella "Drika" Vissers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1418 †] 2 september 1959 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1418 †] 2 september 1959 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | 9 mei 1906 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | 9 mei 1906 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44301 Jacobus Leonardus "Koos" Smeur] | | style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44301 Jacobus Leonardus "Koos" Smeur] | ||
| style="width: 45.3059%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2619 †] Koos Smeur | | style="width: 45.3059%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2619 †] [[Koos Smeur]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13489&main_person=I42303 Maria Johanna "Marie" Smeur] | | style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13489&main_person=I42303 Maria Johanna "Marie" Smeur] | ||
Regel 37: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44302 Maria Magdalena "Ria" Smeur] | | style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44302 Maria Magdalena "Ria" Smeur] | ||
| style="width: 45.3059%;" | | | style="width: 45.3059%;" |† [[Willem van der Pluijm & Ria Smeur]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6856 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44303 Johanna Hendrica "Jo" Smeur] | | style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44303 Johanna Hendrica "Jo" Smeur] | ||
| style="width: 45.3059%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6855 †] Jo Smeur | | style="width: 45.3059%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6855 †] [[Jo Smeur]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44304 Anna Maria Antonia "Anna" Smeur] | | style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44304 Anna Maria Antonia "Anna" Smeur] | ||
| style="width: 45.3059%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1993 †] Anna Smeur | | style="width: 45.3059%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1993 †] [[Anna Smeur]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15832&main_person=I44305 Johannes Hendricus "Jan" Smeur] | | style="width: 49.8938%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15832&main_person=I44305 Johannes Hendricus "Jan" Smeur] |
Versie van 3 mei 2024 11:50
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 33 voorheen A6 |
Naam | Thomas Hubertus "Thomas" Smeur |
Geboortedatum | 18 mei 1873 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 26 augustus 1936 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Petronella "Drika" Vissers |
Geboortedatum | 14 februari 1875 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 2 september 1959 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 9 mei 1906 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |