Drika Vissers weduwe van Thomas Smeur: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13491&main_person=I42309 Hendrica Petronella "Drika" Vissers] | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13491&main_person=I42309 Hendrica Petronella "Drika" Vissers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1418 †] 2 september 1959 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1418 †] 2 september 1959 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | 9 mei 1906 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.6667%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 59.8754%;" | 9 mei 1906 te Raamsdonk | ||
|} | |} |
Versie van 3 mei 2024 11:28
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 33 voorheen A6 |
Naam | Thomas Hubertus "Thomas" Smeur |
Geboortedatum | 18 mei 1873 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 26 augustus 1936 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Petronella "Drika" Vissers |
Geboortedatum | 14 februari 1875 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 2 september 1959 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 9 mei 1906 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Jacobus Leonardus "Koos" Smeur | † Koos Smeur |
Maria Johanna "Marie" Smeur | † Piet Broekmans & Marie Smeur † |
Maria Magdalena "Ria" Smeur | † Willem van der Pluijm & Ria Smeur † |
Johanna Hendrica "Jo" Smeur | † Jo Smeur |
Anna Maria Antonia "Anna" Smeur | † Anna Smeur |
Johannes Hendricus "Jan" Smeur | † Jan Smeur & Jo van den Heijkant † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |