Drik van der Put & Wies van Erp: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(44 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-03740a.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/4490|thumb|Drik van der Put]][[Bestand:SRH-03740b.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/4490|thumb|Wies van Erp]] | ||
{| class="wikitable" style="width: 63.9066%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 89.8089%;" | [[Molenstraat 39]] voorheen B57a | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | | |||
| style="width: 89.8089%;" | | |||
|- | |- | ||
| Naam || | | style="width: 37.7919%;" | Naam man || style="width: 89.8089%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I633 Hendricus Johannes "Drik" van der Put] | ||
|- | |- | ||
| Geboortedatum || 25 december 1912 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 89.8089%;" | 25 december 1912 te Raamsdonk A62 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/628 Akte 207]) | ||
|- | |- | ||
| Overlijdensdatum || 3 mei 2004 te Raamsdonksveer | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 89.8089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1558 †] 3 mei 2004 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| Beroep || | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 89.8089%;" | [[:Categorie:Bierbrouwersknecht|bierbrouwersknecht]] / [[:Categorie:Chauffeur|chauffeur]] | ||
bierbrouwersknecht / chauffeur | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 37.7919%;" | | ||
| style="width: 89.8089%;" | | |||
|- | |- | ||
| Naam vrouw || | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 89.8089%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I204 Louisa Joanna "Wies" van Erp] | ||
Louisa Joanna | |||
|- | |- | ||
| Geboortedatum || 5 november 1913 te ( | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 89.8089%;" | 5 november 1913 te Hank gemeente Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1035 Akte 88]) | ||
|- | |- | ||
| Overlijdensdatum || 1 juli 2004 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 89.8089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5949 †] 1 juli 2004 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 89.8089%;" | huisvrouw | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 37.7919%;" | | ||
| style="width: 89.8089%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 89.8089%;" |19 mei 1939 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1036 Akte 8]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.6497%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 48.734%;" | Kinderen | ||
! Kinderen | ! style="width: 80.3531%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |||
| style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23912&main_person=I43980 Anna Adriana "Annie" van der Put] | |||
| style="width: 80.3531%;" | [[Bep Joore & Annie van der Put]] | |||
|- | |||
| style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I78980 Ed van der Put] | |||
| style="width: 80.3531%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1887 †] [[Jan Knaapen & Ed van der Put]] | |||
|- | |||
| style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I23257 Clara Johanna "Clara" van der Put] | |||
| style="width: 80.3531%;" |Clara van der Put | |||
|- | |||
| style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F7818&main_person=I23259 Johannes Hubertus "Jan" van der Put] | |||
| style="width: 80.3531%;" | [[Jan van der Put & Annie van Schijndel]] | |||
|- | |||
| style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22240&main_person=I23260 Nicolaas "Nico" van der Put] | |||
| style="width: 80.3531%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1560 †] [[Nico van der Put & Tonnie Smits]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17061&main_person=I23261 Rien van der Put] | ||
| style="width: 80.3531%;" | [[Rien van der Put & Corry van Dongen]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23913&main_person=I78978 Dimphy van der Put] | ||
| style="width: 80.3531%;" | [[Harrie Kamp & Dimphy van der Put]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I23256 Thea van der Put] | ||
| style="width: 80.3531%;" |Thea van der Put | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.734%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I23255 Ad van der Put]] | |||
| style="width: 80.3531%;" |Ad van der Put | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|center|[https://raamsdonkshistorie.nl | |||
{| class="wikitable" width=" | |||
| Heeft u meer informatie over deze | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 16 mrt 2024 om 10:18
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 39 voorheen B57a |
Naam man | Hendricus Johannes "Drik" van der Put |
Geboortedatum | 25 december 1912 te Raamsdonk A62 (Akte 207) |
Overlijdensdatum | † 3 mei 2004 te Raamsdonksveer |
Beroep | bierbrouwersknecht / chauffeur |
Naam vrouw | Louisa Joanna "Wies" van Erp |
Geboortedatum | 5 november 1913 te Hank gemeente Dussen (Akte 88) |
Overlijdensdatum | † 1 juli 2004 te Raamsdonk |
Beroep | huisvrouw |
Huwelijksdatum | 19 mei 1939 te Dussen (Akte 8) |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |