Drik van der Put & Wies van Erp: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.8089%;" | [[Molenstraat 39]] voorheen B57a | | style="width: 89.8089%;" | [[Molenstraat 39]] voorheen B57a | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%;" | | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 89.8089%;" | [[:Categorie:Bierbrouwersknecht|bierbrouwersknecht]] / [[:Categorie:Chauffeur|chauffeur]] | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 89.8089%;" | [[:Categorie:Bierbrouwersknecht|bierbrouwersknecht]] / [[:Categorie:Chauffeur|chauffeur]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%;" | | ||
| style="width: 89.8089%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 89.8089%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I204 Louisa Joanna "Wies" van Erp] | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 89.8089%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I204 Louisa Joanna "Wies" van Erp] | ||
Regel 24: | Regel 25: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 89.8089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5949 †] 1 juli 2004 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 89.8089%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5949 †] 1 juli 2004 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 89.8089%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 89.8089%;" | huisvrouw | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | | |||
| style="width: 89.8089%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 89.8089%;" |19 mei 1939 te Dussen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1036 Akte 8]) | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 16 mrt 2024 om 10:18
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 39 voorheen B57a |
Naam man | Hendricus Johannes "Drik" van der Put |
Geboortedatum | 25 december 1912 te Raamsdonk A62 (Akte 207) |
Overlijdensdatum | † 3 mei 2004 te Raamsdonksveer |
Beroep | bierbrouwersknecht / chauffeur |
Naam vrouw | Louisa Joanna "Wies" van Erp |
Geboortedatum | 5 november 1913 te Hank gemeente Dussen (Akte 88) |
Overlijdensdatum | † 1 juli 2004 te Raamsdonk |
Beroep | huisvrouw |
Huwelijksdatum | 19 mei 1939 te Dussen (Akte 8) |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |