Dokter Pos: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" |H21 | | style="width: 84.501%;" |[[Wilhelminalaan 9]] Raamsdonksveer voorheen H21 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Jacob Pos | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Jacob Pos | ||
Regel 9: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 juni 1909 te Koudekerk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 juni 1909 te Koudekerk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |6 februari 1982 te Rheden | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7043 †] 6 februari 1982 te Rheden | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Arts| | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Arts|huisarts]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Ina Bruins | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Ina Bruins | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |17 februari 1911 te Grootegast ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1063 Akte 23]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |17 februari 1911 te Grootegast ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1063 Akte 23]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |8 juli 1998 te Rheden | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7043 †] 8 juli 1998 te Rheden | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |1 juni 1939 te Ommen | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |1 juni 1939 te Ommen | ||
|} | |} | ||
Regel 30: | Regel 32: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Thijs Pos | ||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Aait Pos | |||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
Regel 39: | Regel 44: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:Arts]] | ||
[[Categorie:Arts]] |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 13:43
Adres per 1 januari 1949 | Wilhelminalaan 9 Raamsdonksveer voorheen H21 |
Naam | Jacob Pos |
Geboortedatum | 22 juni 1909 te Koudekerk |
Overlijdensdatum | † 6 februari 1982 te Rheden |
Beroep | huisarts |
Naam vrouw | Ina Bruins |
Geboortedatum | 17 februari 1911 te Grootegast (Akte 23) |
Overlijdensdatum | † 8 juli 1998 te Rheden |
Huwelijksdatum | 1 juni 1939 te Ommen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Thijs Pos | |
Aait Pos |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |