Dingeman Lankhuijzen & Adriana Korteweg: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 56.358%;" width="50%" | |||
! style="width: 55.4281%;" | Kinderen | |||
! style="width: 65.3314%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 55.4281%;" | <span class="pers_name">Dineke Lankhuijzen</span> | |||
| style="width: 65.3314%;" |Dineke Lankhuijzen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 55.4281%;" | <span class="pers_name"> Riet Lankhuijzen</span> | |||
| style="width: 65.3314%;" |Joost de Koning & Riet Lankhuijzen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 55.4281%;" | <span class="pers_name">Wil Lankhuijzen</span> | |||
| style="width: 65.3314%;" | Kees Luik & Wil Lankhuizen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 55.4281%;" | <span class="pers_name">Heleen Lankhuijzen </span> | |||
| style="width: 65.3314%;" |Meindert Haveman & Heleen Lankhuijzen <br> | |||
|- | |||
| style="width: 55.4281%;" | <span class="pers_name">Irene Lankhuijzen </span> | |||
| style="width: 65.3314%;" |Irene Lankhuijzen <br> | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 14 jan 2024 16:34
Adres per 1 januari 1949 |
Kerklaan 9 voorheen B81 |
Naam | |
Geboortedatum |
20 maart 1916 te Raamsdonk A146 |
Overlijdensdatum | † 14 maart 2008 te Emmeloord |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
12 februari 1915 te Zevenbergen |
Overlijdensdatum |
3 februari 2004 te Emmeloord |
Huwelijksdatum |
19 mei 1942 te Zevenbergen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dineke Lankhuijzen | Dineke Lankhuijzen |
Riet Lankhuijzen | Joost de Koning & Riet Lankhuijzen |
Wil Lankhuijzen | Kees Luik & Wil Lankhuizen |
Heleen Lankhuijzen | Meindert Haveman & Heleen Lankhuijzen |
Irene Lankhuijzen | Irene Lankhuijzen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |