Cornelis Snijders & Willempje Verhoeven: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Dirkje Pietronella Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Dirkje Pietronella Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Nicolaas Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Nicolaas Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" |Nico Snijders <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Pieternella Dirkje Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Pieternella Dirkje Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Pieter Arnoldus Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Pieter Arnoldus Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Adriana Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Adriana Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Cornelia Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Cornelia Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Barend Snijders</span> | | style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Barend Snijders</span> | ||
| style="width: 174.335%;" |† Barend Snijders <br> | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Cornelis Snijders</span> | |||
| style="width: 174.335%;" |Cees Snijders <br> | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Dirk Snijders</span> | |||
| style="width: 174.335%;" |Dirk Snijders & .... <br> | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name">Bep Snijders</span> | |||
| style="width: 174.335%;" | † Ad van Dongen & Bep Snijders <br> | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |<span class="pers_name"> ...... Snijders</span> | |||
| style="width: 174.335%;" | <br> | | style="width: 174.335%;" | <br> | ||
|} | |} |
Versie van 9 apr 2023 20:11
Adres per 1 januari 1949 |
Bergenstraat 12 voorheen C46 |
Naam | Cornelis Snijders |
Geboortedatum | 2 november 1892 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 8 juni 1978 te |
Beroep | grondwerker / arbeider / polderwerker |
Naam vrouw | Willempje Verhoeven |
Geboortedatum | 14 juli 1902 te Made |
Overlijdensdatum | 10 januari 1977 te |
Huwelijksdatum | 1 mei 1931 te Made |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dirkje Pietronella Snijders | |
Nicolaas Snijders | Nico Snijders |
Pieternella Dirkje Snijders | |
Pieter Arnoldus Snijders | |
Adriana Snijders | |
Cornelia Snijders | |
Barend Snijders | † Barend Snijders |
Cornelis Snijders | Cees Snijders |
Dirk Snijders | Dirk Snijders & .... |
Bep Snijders | † Ad van Dongen & Bep Snijders |
...... Snijders |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |