Cornelis Snijders & Willempje Verhoeven: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Bergenstraat 12]] voorheen C46<br> | [[Bergenstraat 12]] voorheen C46<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[ | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13860&main_person=I44349 Cornelis Snijders]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |2 november 1892 te Capelle<br> | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |2 november 1892 te Capelle<br> | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6768/category/61 †] 8 juni 1978 te <br> | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6768/category/61 †] 8 juni 1978 te <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |grondwerker / arbeider / polderwerker | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] / [[:Categorie:Polderwerker|polderwerker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 32.0135%;" | | | style="height: 10px; width: 32.0135%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[ | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13860&main_person=I44350 Willempje Verhoeven]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |14 juli 1902 te Made<br> | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |14 juli 1902 te Made<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |10 januari 1977 te <br> | | style="height: 28px; width: 32.0135%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.9557%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6888 †] 10 januari 1977 te <br> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 32.0135%;" | | | style="height: 10px; width: 32.0135%;" | | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
! style="width: 174.335%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 174.335%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Dirkje Pietronella Snijders | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Nicolaas Snijders | ||
| style="width: 174.335%;" |Nico Snijders | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Pieternella Dirkje "Nel" Snijders | |||
| style="width: 174.335%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6891 †] [[Ad Pruyssers & Nel Snijders]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6891 †] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Pieter Arnoldus "Piet" Snijders | |||
| style="width: 174.335%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6892 †] Piet Snijders | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Adriana Snijders | |||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelia Snijders | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Barend Snijders | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6890 †] Barend Snijders | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Cornelis "Cees" Snijders | |||
| style="width: 174.335%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6894 †] Cees Snijders | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Dirk Snijders | |||
| style="width: 174.335%;" |Dirk Snijders & .... | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Bep Snijders | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5450 †] [[Ad van Dongen & Bep Snijders]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |...... Snijders | ||
| style="width: 174.335%;" | | | style="width: 174.335%;" | | ||
|} | |} | ||
Regel 63: | Regel 69: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:31
Adres per 1 januari 1949 |
Bergenstraat 12 voorheen C46 |
Naam | Cornelis Snijders |
Geboortedatum | 2 november 1892 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 8 juni 1978 te |
Beroep | grondwerker / arbeider / polderwerker |
Naam vrouw | Willempje Verhoeven |
Geboortedatum | 14 juli 1902 te Made |
Overlijdensdatum | † 10 januari 1977 te |
Huwelijksdatum | 1 mei 1931 te Made |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dirkje Pietronella Snijders | |
Nicolaas Snijders | Nico Snijders |
Pieternella Dirkje "Nel" Snijders | † Ad Pruyssers & Nel Snijders † |
Pieter Arnoldus "Piet" Snijders | † Piet Snijders |
Adriana Snijders | |
Cornelia Snijders | |
Barend Snijders | † Barend Snijders |
Cornelis "Cees" Snijders | † Cees Snijders |
Dirk Snijders | Dirk Snijders & .... |
Bep Snijders | † Ad van Dongen & Bep Snijders |
...... Snijders |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |