Cor van Raamsdonk & An van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (1 versie geïmporteerd) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
|- | |- | ||
|Naam ||Cornelis Petrus van Raamsdonk | | Naam || Cornelis Petrus van Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
|Geboortedatum ||07-06-1911 te G138 Raamsdonk | | Geboortedatum || 07-06-1911 te G138 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
|Overlijdensdatum ||..-..-.... te .... | | Overlijdensdatum || ..-..-.... te .... | ||
|- | |- | ||
|Beroep ||Metselaar | | Beroep || Metselaar | ||
|- | |||
|- | |||
| | | | ||
|- | <br>||<br> | ||
|Huwelijksdatum||29-04-1937 te Raamsdonk | |- | ||
|- | | Naam vrouw || Antonetta Maria van Strien | ||
|- | |||
| Geboortedatum || 03-08-1916 te G118 Raamsdonk | |||
|- | |||
| Overlijdensdatum || ..-..-.... te .... | |||
|- | |||
| | |||
<br> | |||
|- | |||
| Huwelijksdatum || 29-04-1937 te Raamsdonk | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
!Kinderen | ! Kinderen | ||
|- | |- | ||
|Cor | | Cor | ||
|- | |- | ||
|Piet | | Piet | ||
|- | |- | ||
|Henk | | Henk | ||
|- | |- | ||
|An | | An | ||
|- | |- | ||
|Cobie | | Cobie | ||
|- | |- | ||
|Frans | | Frans | ||
|- | |- | ||
|Lenie | | Lenie | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 54: | Regel 56: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:Header-01.jpg|1024px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="70%" | {| class="wikitable" width="70%" | ||
|Heeft u meer informatie over deze personen? | | Heeft u meer informatie over deze personen? info@genealogie-raamsdonk.nl | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949]] | |||
[[Categorie: |
Versie van 1 jun 2022 14:53
Naam | Cornelis Petrus van Raamsdonk |
Geboortedatum | 07-06-1911 te G138 Raamsdonk |
Overlijdensdatum | ..-..-.... te .... |
Beroep | Metselaar |
| |
Naam vrouw | Antonetta Maria van Strien |
Geboortedatum | 03-08-1916 te G118 Raamsdonk |
Overlijdensdatum | ..-..-.... te .... |
| |
Huwelijksdatum | 29-04-1937 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
Cor |
Piet |
Henk |
An |
Cobie |
Frans |
Lenie |
Cornelis van Raamsdonk (zoon van Cornelis van Raamsdonk en Petronella Vissers) trouwt in 1937 met Antonetta (dochter van Jacobus Johannes van Strien en Antonetta Maria Knaapen).
Cornelis en Antonetta van Raamsdonk - van Strien woonden op Nieuwe Groenstraat 13.
Heeft u meer informatie over deze personen? info@genealogie-raamsdonk.nl |