Chiem Kuijsters & Tooi van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|right|Bijschrift]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | |||
|- | |||
| Adres per 1 januari 1949 | |||
| <tr style="height: 10px;" br=""></tr> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" |
Versie van 6 jun 2022 16:35
Adres per 1 januari 1949 | |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
| |
Huwelijksdatum |
Naam | Joachim Elisius "Chiem" Kuijsters |
Geboortedatum | 27 dec 1902 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 08 aug 1978 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Antonia Petronella "Tooi" van Strien |
Geboortedatum | 18 feb 1908 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 16 okt 1998 te Geertruidenberg (de Riethorst) |
Huwelijksdatum | 11 mei 1931 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
1 Johanna Catharina "Jo" Kuijsters |
2 Josephus Hubertus "Sjef" Kuijsters - WOII Oorlogsslachtoffer Raamsdonk] |
3 Catharina Cornelia "Toos" Kuijsters |
4 Hubertus Jacobus "Huub" Kuijsters |
5 Johannes Petrus "Jan" Kuijsters |
6 Cornelia Petronella "Cor" Kuijsters |
7 Petronella Maria "Nel" Kuijsters |
8 Huiberdina Petronella "Diny" Kuijsters |
9 Josephus "Sjef" Kuijsters |
10 Martinus Hubertus "Theo" Kuijsters |
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Kuijsters in het pand aan de Kerklaan 2 is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Chiem Kuijsters en Tooi van Strien is, na 11 mei 1931.
Samen kregen ze in ieder geval 10 kinderen.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |