Chiem Blom & Tonia Sulsters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "http://genealogie-raamsdonk.nl/" door "https://genealogie-raamsdonk.nl/") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | |[[Kerkstraat 21]] voorheen D66 | ||
[[Kerkstraat 21]] voorheen D66 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13437&main_person=I41946 Joachim Johannes "Chiem" Blom] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |9 september 1889 te Raamsdonk D96 | ||
9 september 1889 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |24 november 1963 te Raamsdonk | ||
24 november 1963 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |arbeider / betonwerker / grondwerker / polderwerker | ||
|- | |||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13437&main_person=I41947 Antonia "Tonia" Sulsters] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |6 juni 1891 te Capelle | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | na 1963 | |||
|- | |||
| | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | | ||
na 1963 | |- | ||
|- | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |19 december 1912 te Capelle | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
19 december 1912 te Capelle | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
Regel 42: | Regel 32: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | |Pietronella Cornelia "Pit" Blom | ||
| † [[Teunis Dalmaijer & Pit Blom]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7047 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13435&main_person=I41932 Cornelis Johannes "Kel" Blom] | ||
|[[Kel Blom & Rika van Strien]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Johannes Blom | ||
| † Jan Blom & | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Joachim Josinus "Chiem" Blom | ||
| † [[Chiem Blom & Tonnie Mouthaan]] † | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 6 mei 2024 om 22:59
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 21 voorheen D66 |
Naam | Joachim Johannes "Chiem" Blom |
Geboortedatum | 9 september 1889 te Raamsdonk D96 |
Overlijdensdatum | 24 november 1963 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider / betonwerker / grondwerker / polderwerker |
Naam vrouw | Antonia "Tonia" Sulsters |
Geboortedatum | 6 juni 1891 te Capelle |
Overlijdensdatum | na 1963 |
Huwelijksdatum | 19 december 1912 te Capelle |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Pietronella Cornelia "Pit" Blom | † Teunis Dalmaijer & Pit Blom † |
Cornelis Johannes "Kel" Blom | Kel Blom & Rika van Strien |
Johannes Blom | † Jan Blom & |
Joachim Josinus "Chiem" Blom | † Chiem Blom & Tonnie Mouthaan † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |