Cees van Strien & Rie Boons: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | Omstreeks 1970 gaan boeren in de Noordoostpolder | style="height: 28px; width: 43.949%;"...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | Omstreeks 1970 gaan boeren in de Noordoostpolder | | style="width: 84.501%;" | Omstreeks 1970 gaan boeren in de Noordoostpolder | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18438&main_person=I41754 Cornelis Marinus Antonius "Cees" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 21 augustus 1934 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 21 augustus 1934 te Raamsdonk | ||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F18438&main_person=I42184 Maria Anna "Rie" Boons] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 14 juni 1930 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 14 juni 1930 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 19 februari 1963 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 19 februari 1963 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" |
Versie van 29 apr 2024 14:10
Adres en datum | Omstreeks 1970 gaan boeren in de Noordoostpolder | Naam |Cornelis Marinus Antonius "Cees" van Strien |
Geboortedatum | 21 augustus 1934 te Raamsdonk | |
Overlijdensdatum | 20 augustus 1996 te Tollebeek | |
Beroep | landbouwer | |
Naam vrouw |Maria Anna "Rie" Boons | ||
Geboortedatum | 14 juni 1930 te Raamsdonk | |
Overlijdensdatum | ||
Huwelijksdatum | 19 februari 1963 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Corne van Strien |
|
Joost van Strien |
|
Albert van Strien |
|
Peter van Strien |
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |