Cees Ligtvoet & Griet de Wit: verschil tussen versies
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
|||
(13 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:Cees-Ligtvoet-01.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/1132|thumb|Cees Ligtvoet]][[Bestand:Griet-de-Wit-01.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/6549|thumb|Griet de Wit]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 39.9151%; height: 34px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.9151%; height: 34px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 87.9996%; height: 34px;" | [[Stationstraat 21]] voorheen D16 | |||
| style="width: 87.9996%; height: 34px;" | [[Stationstraat 21]] voorheen D16 | |||
|- style="height: 39.375px;" | |- style="height: 39.375px;" | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam man | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam man | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13695&main_person=I43411 Cornelis “Cees” Ligtvoet]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |16 februari 1910 te Made | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 16 februari 1910 te Made | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |23 april 1972 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 23 april 1972 te Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5096 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | [[:Categorie:Uitvoerder|uitvoerder wegenbouw]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | | style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |3 maart 1931 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 3 maart 1931 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/822 Akte 47]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13695&main_person=I43412 Margaretha Corrnelia “Griet” de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |26 augustus 1912 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 26 augustus 1912 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/823 Akte 129]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |27 februari 1958 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5087 †] 27 februari 1958 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/821/category/3 Akte 21]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | huisvrouw | ||
|- | |- | ||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.3312%; height: 230px;" width="50%" | |||
| | |||
| | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
! style="width: 48.3267%; height: 28px;" | Kinderen | |||
! style="width: 80.1234%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.3267%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22882&main_person=I43421 Hermanus Adrianus “Herman” Ligtvoet] | |||
| style="width: 80.1234%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4568 †] [[Herman Ligtvoet & Lucia Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4641 †] | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.3267%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22237&main_person=I43422 Adrianus Hermanus “Ad “Ligtvoet] | |||
| style="width: 80.1234%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6559 †] [[Ad Ligtvoet & Lenie Visser]] | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.3267%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43424 Engelbertus Cornelis “Bert” Ligtvoet] | |||
| style="width: 80.1234%; height: 32px;" | † Bert Ligtvoet | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.3267%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23380&main_person=I43425 Cornelis Marinus “Cees” Ligtvoet] | |||
| style="width: 80.1234%; height: 32px;" | [[Cees Ligtvoet & Jans Verhoeven]] | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.3267%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23381&main_person=I44639 Marinus Gerardus “Rien” Ligtvoet] | |||
| style="width: 80.1234%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6155 †] [[Rien Ligtvoet & Annie Olislagers]] † {{Zie artikel|Zie ook: [[Herinneringen aan Rinus Ligtvoet]]}} {{Zie artikel|Zie ook: [[Rinus Ligtvoet (80), trouwste volger op de Beekse tribune, overleden]]}} | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 48.3267%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23382&main_person=I44640 Matheus "Theo" Ligtvoet] | |||
| style="width: 80.1234%; height: 32px;" | [[Theo Ligtvoet & Thea van Wanrooy]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 12 nov 2023 05:30
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 21 voorheen D16 |
Naam man | Cornelis “Cees” Ligtvoet) |
Geboortedatum | 16 februari 1910 te Made |
Overlijdensdatum | 23 april 1972 te Raamsdonksveer † |
Beroep | uitvoerder wegenbouw |
Huwelijksdatum | 3 maart 1931 te Raamsdonk (Akte 47) |
Naam vrouw | Margaretha Corrnelia “Griet” de Wit |
Geboortedatum | 26 augustus 1912 te Raamsdonk (Akte 129) |
Overlijdensdatum | † 27 februari 1958 te Raamsdonk (Akte 21) |
Beroep | huisvrouw |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |