Bruur de Bruijn & Adriana Smans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 40: | Regel 40: | ||
| style="width: 47.5533%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I54394 Johanna Maria "Joke" de Bruijn] | | style="width: 47.5533%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I54394 Johanna Maria "Joke" de Bruijn] | ||
| style="width: 62.3582%;" |.... & Joke de Bruijn | | style="width: 62.3582%;" |.... & Joke de Bruijn | ||
|- | |||
| style="width: 47.5533%;" |Ine de Bruijn | |||
| style="width: 62.3582%;" |..... & Ine de Bruijn | |||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5533%;" |Elly de Bruijn | | style="width: 47.5533%;" |Elly de Bruijn | ||
| style="width: 62.3582%;" |Elly de Bruijn | | style="width: 62.3582%;" |Elly de Bruijn | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 11 jan 2024 13:52
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 9 voorheen B41b |
Naam | Mathijs "Bruur" de Bruijn |
Geboortedatum | 21 januari 1908 te Raamsdonk A90 |
Overlijdensdatum | † 23 maart 1983 te Raamsdonksveer |
Beroep | fietsenmaker |
Naam vrouw | Adriana Maria "Jaan" Smans |
Geboortedatum | 30 oktober 1913 te Dongen C8 |
Overlijdensdatum | 14 september 1976 te Breda |
Huwelijksdatum | 16 juni 1938 te Dongen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Franciscus "Jan" de Bruijn | Jan de Bruijn & ..... |
Johanna Maria de Bruijn | * ... 1940 † 30-12-1940 te Raamsdonk |
Fransciscus "Frans" de Bruijn | Frans de Bruijn & .... |
Johanna Maria "Joke" de Bruijn | .... & Joke de Bruijn |
Ine de Bruijn | ..... & Ine de Bruijn |
Elly de Bruijn | Elly de Bruijn |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |