Bruur de Bruijn & Adriana Smans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 48.623%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 38.4582%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 38.4582%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 65.8385%;" | | ||
[[Molenstraat 9]] voorheen B41b<br> | [[Molenstraat 9]] voorheen B41b<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Naam || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42323 Mathijs "Bruur" de Bruijn]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | 21 januari 1908 te Raamsdonk - A90<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5252/search/4585 23 maart 1983 te Raamsdonksveer]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | fietsenmaker <br> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 38.4582%;" |<br> | | style="height: 10px; width: 38.4582%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42365 Adriana Maria "Jaan" Smans]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | 20 oktober 1918 te Dongen<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | <br> | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4582%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 65.8385%;" | 16 juni 1938 te Dongen<br> | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 48.8561%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 47.5533%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 55.6933%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.5533%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42366 Johannes Franciscus "Jan" de Bruijn]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 55.6933%;" | Jan de Bruijn & ..... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.5533%;" | Johanna Maria de Bruijn<br> | ||
| style="width: | | style="width: 55.6933%;" | * ... 1940 † 30-12-1940 te Raamsdonk<br>|- | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.5533%;" | Fransciscus "Frans" de Bruijn <br> | ||
| style="width: | | style="width: 55.6933%;" | Frans de Bruijn & .... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 47.5533%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I54394 Johanna Maria "Joke" de Bruijn]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 55.6933%;" | .... & Joke de Bruijn <br> | ||
|- | |||
| style="width: 47.5533%;" | .... de Bruijn <br> | |||
| style="width: 55.6933%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 9 dec 2022 09:10
Adres per 1 januari 1949 |
Molenstraat 9 voorheen B41b |
Naam | Mathijs "Bruur" de Bruijn |
Geboortedatum | 21 januari 1908 te Raamsdonk - A90 |
Overlijdensdatum | 23 maart 1983 te Raamsdonksveer |
Beroep | fietsenmaker |
Naam vrouw | Adriana Maria "Jaan" Smans |
Geboortedatum | 20 oktober 1918 te Dongen |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 16 juni 1938 te Dongen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Franciscus "Jan" de Bruijn |
Jan de Bruijn & ..... |
Johanna Maria de Bruijn |
* ... 1940 † 30-12-1940 te Raamsdonk |- |
Fransciscus "Frans" de Bruijn |
Frans de Bruijn & .... |
Johanna Maria "Joke" de Bruijn |
.... & Joke de Bruijn |
.... de Bruijn |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |