Bewoners Luiten Ambachtstraat in 1949: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" width="100%" | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] |- |} <br><br> Bron digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp <br> Categorie:...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| style="border-collapse: collapse; width: 1024px; height: 3679px; border-color: rgb(126, 140, 141); border-style: solid;" border="1px" | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 1024px; height: 10px;" colspan="4" height="20" align="center" | Gemeente Raamsdonk – Sortering op achternaam | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 1024px; height: 28px;" colspan="4" height="20" align="center" | Lijst van de huisnummering bevattende de omnummering en de nieuwe straat en huisnummering die 1 januari 1949 ingaat | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="border-top: 1px solid rgb(0, 0, 0); border-bottom: 1px solid rgb(0, 0, 0); width: 400px; height: 28px;" valign="top" height="21" align="left" | '''Namen en voorletters van de (hoofd)bewoner(s)''' | |||
| style="border-top: 1px solid rgb(0, 0, 0); border-bottom: 1px solid rgb(0, 0, 0); width: 120px; height: 28px;" valign="top" align="left" | '''Oud Wijk en Nr.''' | |||
| style="border-top: 1px solid rgb(0, 0, 0); border-bottom: 1px solid rgb(0, 0, 0); width: 260px; height: 28px;" valign="top" align="center" | '''Nieuwe straat en Nr.'''<br> | |||
| style="border-top: 1px solid rgb(0, 0, 0); border-bottom: 1px solid rgb(0, 0, 0); width: 420px; height: 28px;" valign="top" align="center" | '''Gezin m/v roep en achternaam''' | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 1024px; height: 10px;" colspan="4" height="10" align="center" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Bont, de Cornelis W | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.17 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 11]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Cor de Bont & Jaanske van Helvert]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Bont, de Gijsbertus C | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.26 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 2]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Bertus de Bont & Bet Kamp]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Bont, de Joachim J M | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.13 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 21]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Chiem de Bont & Dokie Westerlaken]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Bont, de Johannes B | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.14 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 24]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Jan de Bont & Aaltje Zijlmans]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Boons, Hendrica M Inwonend | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.13a | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 26]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Drika Boons]] dochter van<br>[[Hendrikus Boons & Cornelia van Dongen]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Boons, Johannes W | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.13a | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 26]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Jan Boons]] zoon van<br>[[Hendrikus Boons & Cornelia van Dongen]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | [[Boterfabriek]] Raamsdonk-Waspik | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.4 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 44]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Coöperatieve Stoomzuivelfabriek Raamsdonk]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Broekmans, Adrianus | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.25 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 4]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Janus Broekmans & Door van Dongen|Janus Broekmans]] weduwnaaar van [[Janus Broekmans & Door van Dongen|Door van Dongen]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Broekmans, Petrus J | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.13 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 28]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Piet Broekmans & Marie Smeur]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Broekmans, Theodorus H P Inwonend | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.6 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 33]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" |[[Theodorus Broekmans]]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Craen, de Johannes | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.1 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 43]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Jan de Craen & Rica van den Dam]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Dongen, van Thomas J | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.7 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 31]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Thomas van Dongen & Pit Buijks]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Goosens, Cornelis J | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | B.20 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 14]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Kees Goosens & Marieke Verwijmeren]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Groot, de Petrus J | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.20 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 3]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Piet de Groot & Jaan Kamp]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Groot, de Wilhelmus | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.15a | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 15]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Willem de Groot & Jaans Fijneman]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Helvert, van Matheus J | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.19 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 5]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Thijsje van Helvert & Door Damen]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Helvert, van Wed. Cornelis | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.17a | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 9]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Cor van Helvert & Jaan Pelders|Jaan Pelders]] weduwe van [[Cor van Helvert & Jaan Pelders|Cor van Helvert]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Heuvel, van den Jacobus | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | B.15 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 22]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Koos van den Heuvel & Pietje de Bont]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Kamp Wed. Johannes | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.8 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 29]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Janske de Bont weduwe van Jan Kamp]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Kamp, Cornelis J Inw | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.20 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 3]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Kel Kamp & Maria Verbunt]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Kemmeren, Hendricus | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | B.17 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 20]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Drik Kemmeren & Tonia de Groot]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Kuijsters, Wed. Petrus | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.2 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 41]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Peter Kuijsters & Catharina Sneijers|Catharina Sneijers]]<br>weduwe van [[Peter Kuijsters & Catharina Sneijers|Peter Kuijsters]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 321.633px; height: 28px;" align="left" | Kuisters, Johannes H en gez. Inw | |||
| style="width: 104.217px; height: 10px;" align="center" | A.2 | |||
| style="width: 238.467px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 41]] | |||
| style="width: 346.683px; height: 28px;" align="center" | [[Jan Kuijsters & Adriana Smits]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Langerwerf, Cornelis G | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.7 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 38]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Kees Langerwerf & Dina de Zeeuw]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Laureijsen, Godefridus W J Inwonend | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.10 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 32]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Loon, van Quirinus | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.5 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 42]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Qu van Loon & Cornelia Machielsen]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Loon, van Wed. Petrus | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.19 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 16]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Piet van Loon & Mina Lugters|Mina Lugters]] weduwe van [[Piet van Loon & Mina Lugters|Piet van Loon]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Mureau, Adam A en gezin Inwonend | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.2 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 48]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Dam Mureau & Bertha Rekkers]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Onzenoort, van Dingeman F | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.12 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 23]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Dingeman van Onzenoort & Antonia Kempenaars]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Onzenoort, van P.J. Wagenmakerij | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.11 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 25]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Piet van Onzenoort & Pit van Strien]] wagenmakerij | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 10px;" align="left" | Oome, Hubertus J | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.21 | |||
| style="width: 260px; height: 10px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 1]] | |||
| style="width: 420px; height: 10px;" align="center" | [[Bertus Oome & Sjaan van Gils]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Pols, Marinus | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.22 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 10]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Rinuske Pols & Paulien Schouten]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Rekkers, Cornelis G | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.2 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 48]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Cor Rekkers & Mieke Kanters]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Roosenbrand, Gerrit | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | A.5 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 35]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Gerrit Roosenbrand & Jo van Wijngaarden]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Rutters, Jan | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.23 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 8]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Jan Rutters]] (ongehuwd) | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Rutters, Marinus | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.18 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 18]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Rien Rutters & Drika Kommers]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Smeur, Wed. Thomas H | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | A.6 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 33]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Thomas Smeur & Drika Vissers|Drika Vissers]] weduwe van [[Thomas Smeur & Drika Vissers|Thomas Smeur]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Steenoven, Hendrica A Inwonend | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.9 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 34]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Hendrica van Steenoven]] dochter van [[Petrus van Steenoven & Johanna de Bont]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Steenoven, Hendricus Arn. | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.9 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 34]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Hendricus van Steenoven]] zoon van [[Petrus van Steenoven & Johanna de Bont]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 342.333px; height: 28px;" align="left" | Strien, van Johannes C | |||
| style="width: 81.0833px; height: 10px;" align="center" | B.8 | |||
| style="width: 243.25px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 36]] | |||
| style="width: 344.333px; height: 28px;" align="center" | [[Jan van Strien & Drika van Dongen]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Transformatorgebouw | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.12 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 30]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Veer, de Quirinus | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.21 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 12]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Krien de Veer & Kaat Witlox]]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Velthoven, Petronella A Inwonend | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.15 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 17]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Velthoven, van Adrianus J | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.15 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 17]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Janus van Velthoven & Drika Broekmans]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Vervallen | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.9 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | Luiten Ambachtstraat | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Vervallen | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.16 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | Luiten Ambachtstraat | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Vervallen | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.6 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | Luiten Ambachtstraat | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Wagemakers, Adrianus J | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.18 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 7]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Arjaan Wagemakers & Keeke Kanters]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Wijs, de Johannes C | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | A.16 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 13]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Jan de Wijs & Marieke van Strien]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 400px; height: 28px;" align="left" | Wit, de Wilhelmus T | |||
| style="width: 120px; height: 10px;" align="center" | B.10 | |||
| style="width: 260px; height: 28px;" align="center" | [[Luiten Ambachtstraat 32]] | |||
| style="width: 420px; height: 28px;" align="center" | [[Willem de Wit & Dien de Jongh]] | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 3 mei 2024 13:53
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp