Bertus Olislagers & Jo Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04558.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7114|alt=Bertus en Jo Olislagers - Zijlmans uit Raamsdonk 65 jaar getrouwd, 18 november 2013|thumb|Bertus en Jo Olislagers - Zijlmans uit Raamsdonk 65 jaar getrouwd, 18 november 2013]] | [[Bestand:SRH-04558.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7114|alt=Bertus en Jo Olislagers - Zijlmans uit Raamsdonk 65 jaar getrouwd, 18 november 2013|thumb|Bertus en Jo Olislagers - Zijlmans uit Raamsdonk 65 jaar getrouwd, 18 november 2013]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.7256%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.2165%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 52.2165%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 46.2012%;" | [[Bergenstraat 25]] voorheen D88<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Naam || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43587 Elias "Bertus" Olislagers]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | 9 april 1920 te Raamsdonk<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1564/search/18 †] 16 maart 2014 te Geertruidenberg<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | arbeider leerfabriek<br> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Naam vrouw || | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 46.2012%;" -="" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44967 Johanna "Jo" Zijlmans]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | 7 december 1923 te Raamsdonk<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 52.2165%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 46.2012%;" | 18 november 1948 te Raamsdonk<br> | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.2055%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 50.0507%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 48.9492%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 50.0507%;" | Keesje Olislagers Olislagers]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 48.9492%;" | Keesje Olislagers [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6397/search/18 †] <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 50.0507%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I73719 Cornelia Maria "Nel" Olislagers]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 48.9492%;" | Jos Broeders & Nel Olisalgers<br> | ||
|- | |||
| style="width: 50.0507%;" | Conny Olislagers]<br> | |||
| style="width: 48.9492%;" | ... & Conny Olislagers<br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 2 mrt 2023 18:59
Adres per 1 januari 1949 | Bergenstraat 25 voorheen D88 |
Naam | Elias "Bertus" Olislagers |
Geboortedatum | 9 april 1920 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 16 maart 2014 te Geertruidenberg |
Beroep | arbeider leerfabriek |
Naam vrouw | Johanna "Jo" Zijlmans |
Geboortedatum | 7 december 1923 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | |
| |
Huwelijksdatum | 18 november 1948 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Keesje Olislagers Olislagers] |
Keesje Olislagers † |
Cornelia Maria "Nel" Olislagers |
Jos Broeders & Nel Olisalgers |
Conny Olislagers] |
... & Conny Olislagers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |