Bert Leijten & Mien Timmers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 46.7111%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 38.6412%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 38.6412%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 60.0235%;" | [[Raadhuisstraat 5]] voorheen C17 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Naam || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41783 Bertus Henricus "Bert" Leijten] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | 22 januari 1914 te Raamsdonk A57 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5024 †] 28 maart 1997 te Geertruidenberg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [[:Categorie:Timmerman|timmerman]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 38.6412%;" | | | style="height: 10px; width: 38.6412%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | <br> | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: 28px;" | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77547 Wilhelmina Petronella Maria "Mien" Timmers] | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- style="height: 28px;" | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | 3 augustus 1914 te Waspik | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- style="height: 10px;" | | style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5629 †] 12 mei 1999 te Geertruidenberg | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 38.6412%;" | | | style="height: 10px; width: 38.6412%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | <br> | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | 8 augustus 1945 te Waspik | |||
|} | |} | ||
Regel 30: | Regel 32: | ||
! Kinderen | ! Kinderen | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" | José Leijten | ||
| style="width: 56.8639%;" | | | style="width: 56.8639%;" | .... & José Leijten | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Jeanne Leijten | | style="width: 40.8643%;" | Gerard Leijten | ||
| style="width: 56.8639%;" | Gerard Leijten & .... | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Jeanne Leijten | |||
| style="width: 56.8639%;" | Jeanne Leijten | | style="width: 56.8639%;" | Jeanne Leijten | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Marian Leijten | | style="width: 40.8643%;" | Marian Leijten | ||
| style="width: 56.8639%;" |Marian Leijten | | style="width: 56.8639%;" | Marian Leijten | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Thijs Leijten | | style="width: 40.8643%;" | Thijs Leijten | ||
| style="width: 56.8639%;" |Thijs Leijten & ... | | style="width: 56.8639%;" | Thijs Leijten & ... | ||
|} | |} | ||
Versie van 18 apr 2023 10:29
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 5 voorheen C17 |
Naam | Bertus Henricus "Bert" Leijten |
Geboortedatum | 22 januari 1914 te Raamsdonk A57 |
Overlijdensdatum | † 28 maart 1997 te Geertruidenberg |
Beroep | timmerman / aannemer |
| |
Naam vrouw | Wilhelmina Petronella Maria "Mien" Timmers |
Geboortedatum | 3 augustus 1914 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 12 mei 1999 te Geertruidenberg |
| |
Huwelijksdatum | 8 augustus 1945 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
José Leijten | .... & José Leijten |
Gerard Leijten | Gerard Leijten & .... |
Jeanne Leijten | Jeanne Leijten |
Marian Leijten | Marian Leijten |
Thijs Leijten | Thijs Leijten & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |