Bert Leijten & Mien Timmers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 38: | Regel 38: | ||
| style="width: 40.8643%;" |Gerard Leijten <br> | | style="width: 40.8643%;" |Gerard Leijten <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" |Gerard Leijten & .... <br> | | style="width: 56.8639%;" |Gerard Leijten & .... <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Jeanne Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | Jeanne Leijten <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Marian Leijten <br> | | style="width: 40.8643%;" |Marian Leijten <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | | style="width: 56.8639%;" |Marian Leijten <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Thijs Leijten <br> | | style="width: 40.8643%;" |Thijs Leijten <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" |Thijs Leijten & ... | | style="width: 56.8639%;" |Thijs Leijten & ... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | | style="width: 56.8639%;" | <br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 mrt 2023 21:25
Adres per 1 januari 1949 |
Raadhuisstraat 5 voorheen C17 |
Naam | Bertus Henricus "Bert" Leijten |
Geboortedatum | 22 januari 1914 te Raamsdonk A57 |
Overlijdensdatum | † 28 maart 1997 te Geertruidenberg |
Beroep | timmerman / aannemer |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | 3 augustus 1914 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 12 mei 1999 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 8 augustus 1945 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
José Leijten |
.... & José Leijten |
Gerard Leijten |
Gerard Leijten & .... |
Jeanne Leijten |
Jeanne Leijten |
Marian Leijten |
Marian Leijten |
Thijs Leijten |
Thijs Leijten & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |