Bert Leijten & Mien Timmers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |José Leijten <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" |.... & José Leijten <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Gerard Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |Gerard Leijten & .... <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Marian Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Thijs Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |Thijs Leijten & .... <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
| | | | ||
|} | |} |
Versie van 20 mrt 2023 21:19
Adres per 1 januari 1949 |
Raadhuisstraat 5 voorheen C17 |
Naam | Bertus Henricus "Bert" Leijten |
Geboortedatum | 22 januari 1914 te Raamsdonk A57 |
Overlijdensdatum | † 28 maart 1997 te Geertruidenberg |
Beroep | timmerman / aannemer |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | 3 augustus 1914 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 12 mei 1999 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 8 augustus 1945 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki | |
---|---|---|
José Leijten |
.... & José Leijten | |
Gerard Leijten |
Gerard Leijten & .... | |
Marian Leijten |
||
Thijs Leijten |
Thijs Leijten & .... | |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |