Bert Leijten & Mien Timmers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]<br>{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%"<br>|- <br>| Adres per 1 januari 1949<br>| <tr style="height: 10px;" br=""></tr><br>|- style="height: 28px;"<br>| style="height: 28px;" | Naam || sty...') |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(12 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 46.7111%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 38.6412%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 60.0235%;" | [[Raadhuisstraat 5]] voorheen C17 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Naam || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41783 Bertus Henricus "Bert" Leijten] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | 22 januari 1914 te Raamsdonk A57 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/752 Akte 12]) | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5024 †] 28 maart 1997 te Geertruidenberg | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [[:Categorie:Timmerman|timmerman]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 38.6412%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77547 Wilhelmina Petronella Maria "Mien" Timmers] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | 3 augustus 1914 te Waspik | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5629 †] 12 mei 1999 te Geertruidenberg | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 38.6412%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.6412%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 60.0235%;" | 8 augustus 1945 te Waspik | |||
|} | |||
<br>[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | {| class="wikitable" width="50%" | ||
! Kinderen | |||
! Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | José Leijten | |||
| style="width: 56.8639%;" | .... & José Leijten | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Gerard Leijten | |||
| style="width: 56.8639%;" | Gerard Leijten & .... | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Jeanne Leijten | |||
| style="width: 56.8639%;" | Jeanne Leijten | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Marian Leijten | |||
| style="width: 56.8639%;" | Marian Leijten | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Thijs Leijten | |||
| style="width: 56.8639%;" | Thijs Leijten & ... | |||
|} | |||
<br> | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:33
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 5 voorheen C17 |
Naam | Bertus Henricus "Bert" Leijten |
Geboortedatum | 22 januari 1914 te Raamsdonk A57 (Akte 12) |
Overlijdensdatum | † 28 maart 1997 te Geertruidenberg |
Beroep | timmerman / aannemer |
Naam vrouw | Wilhelmina Petronella Maria "Mien" Timmers |
Geboortedatum | 3 augustus 1914 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 12 mei 1999 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 8 augustus 1945 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
José Leijten | .... & José Leijten |
Gerard Leijten | Gerard Leijten & .... |
Jeanne Leijten | Jeanne Leijten |
Marian Leijten | Marian Leijten |
Thijs Leijten | Thijs Leijten & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |