Bart Oome & Adrie de Bruijn: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 40: | Regel 40: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.4533%;" | <span class="pers_name">Johannes Hendricus "Jan" Oome </span> | | style="width: 49.4533%;" | <span class="pers_name">Johannes Hendricus "Jan" Oome </span> | ||
| style="width: 57.305%;" |[[†]] Jan Oome & | | style="width: 57.305%;" |[[†]] Jan Oome & Cornelia van Dongen [[†]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.4533%;" |Cornelis Adrianus Oome<br> | | style="width: 49.4533%;" |Cornelis Adrianus Oome<br> | ||
Regel 49: | Regel 49: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.4533%;" |Maria Hendrica Oome <br> | | style="width: 49.4533%;" |Maria Hendrica Oome <br> | ||
| style="width: 57.305%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2313/search/410 †] Ricus Schumacher & Maria Oome [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2164/search/410 †] | | style="width: 57.305%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2313/search/410 †] Ricus Schumacher & Maria Oome [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2164/search/410 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.4533%;" | <br> | | style="width: 49.4533%;" |Elisabeth "Bets Oome<br> | ||
| style="width: 57.305%;" | <br> | | style="width: 57.305%;" |[[†]] Henk van den Ouweland & Bets Oome [[†]] <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.4533%;" | <br> | | style="width: 49.4533%;" |Hubertus Johannes "Bertus" Oome <br> | ||
| style="width: 57.305%;" | <br> | | style="width: 57.305%;" |[[†]] Bertus Oome & Sjjan van Gils [[†]] <br> | ||
|- | |||
| style="width: 49.4533%;" |Conelis Johannes "Cees" Oome <br> | |||
| style="width: 57.305%;" |[[†]] Cees Oome & Leentje de Ruijter [[†]] <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 10 sep 2022 10:56
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Stationstraat 11 voorheen D13 |
Naam | Hubertus Johannes "Bart" Oome |
Geboortedatum | 11 maart 1873 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 16 april 1955 te Raamsdonk † |
Beroep | aannemer bouwbedrijf |
Huwelijksdatum | 10 mei 1906 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Adriana Maria de Bruijn |
Geboortedatum | 14 april 1879 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 31 maart 1939 te Raamsdonk † |
Beroep | huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anna Cornelia Oome | Anna Oome * 6-5-1907 † 14-01-1908 |
Anselmus Johannes "Sem"Oome | † Sem Oome & Sisca Scheepers † |
Anna Cornelia Oome | Anna Cornelia Oome * 2-10-1909 † 26-10-1918 |
Johannes Hendricus "Jan" Oome | † Jan Oome & Cornelia van Dongen † |
Cornelis Adrianus Oome |
Cornelis Oome * 19-3-1913 † 23-10-1913 |
Cornelia Adrian Oome |
Cornelia Oome * 17-4-1914 † 1-11-1914 |
Maria Hendrica Oome |
† Ricus Schumacher & Maria Oome † |
Elisabeth "Bets Oome |
† Henk van den Ouweland & Bets Oome † |
Hubertus Johannes "Bertus" Oome |
† Bertus Oome & Sjjan van Gils † |
Conelis Johannes "Cees" Oome |
† Cees Oome & Leentje de Ruijter † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |