Bart Oome & Adrie de Bruijn: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(17 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-02928.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/10790|alt=Bart Oome (1873-1955)|thumb|Bart Oome (1873-1955)]][[Bestand:SRH-02929.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/10789|alt=Adrie de Bruijn (1879-1939)|thumb|Adrie de Bruijn (1879-1939)]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 49.8427%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 45.8822%;" | Adres | | style="width: 45.8822%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 65.0452%;" | [[Stationstraat 11]] voorheen D13 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
<br> | |||
| | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Naam || style="width: 65.0452%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13737&main_person=I43655 Hubertus Jacobus "Bart" Oome] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Geboortedatum || style="width: 65.0452%;" | 11 maart 1873 te Raamsdonk V332 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/855 Akte 45]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Overlijdensdatum || style="width: 65.0452%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4747 †] 16 april 1955 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/857 Akte 35]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Beroep || style="width: 65.0452%;" | [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] bouwbedrijf [[Gebroeders Oome]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
<br> | |||
| | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Naam vrouw || style="width: 65.0452%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13737&main_person=I43656 Adriana Maria "Adrie" de Bruijn] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Geboortedatum || style="width: 65.0452%;" | 14 april 1879 te Raamsdonk D6 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/854 Akte 69]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | | | style="width: 45.8822%;" | Overlijdensdatum || style="width: 65.0452%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4767 †] 31 maart 1939 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/856 Akte 21]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 45.8822%;" | Beroep || style="width: 65.0452%;" | huisvrouw | |||
|- | |||
| | |||
<br> | |||
| | |||
<br> | |||
|- | |||
| Huwelijksdatum | |||
| 10 mei 1906 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/853 Akte 12]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 50.9816%;" width="50%" | ||
! style="width: 42.7668%;" | Kinderen | ! style="width: 42.7668%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 76.9083%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43695 Anna Cornelia "Anna" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | Anna Oome * 6-5-1907 † 14-01-1908 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43663 Anselmus Johannes "Sem"Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5725 †] [[Sem Oome & Siska Scheepers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2326 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43661 Anna Cornelia "Anna" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | Anna Oome * 2-10-1909 † 26-10-1918 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43664 Johannes Hendricus "Jan" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5177/search/2242 †] [[Jan Oome & Cornelia van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6514/search/9 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43665 Cornelis Adrianus "Cor" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | Cor Oome * 19-3-1913 † 23-10-1913 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43662 Cornelia Adriana "Corrie" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | Corrie Oome * 17-4-1914 † 1-11-1918 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43665 Maria Hendrica "Rie" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2313 †] [[Ricus Schumacher & Rie Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2164 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43666 Elisabeth "Bets Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6513/search/4374 †] [[Henk van den Ouweland & Bets Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6987 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42812 Hubertus Johannes "Bertus" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4598/search/2283 †] [[Bertus Oome & Sjaan van Gils]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4764 †]<br>[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4598/search/2283 †] [[Bertus Oome & Jo Vissers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2884 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.7668%;" | [ | | style="width: 42.7668%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43667 Conelis Johannes "Cees" Oome] | ||
| style="width: | | style="width: 76.9083%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2400 †] [[Cees Oome & Leentje de Ruijter]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5457 †] | ||
|} | |} | ||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Gebroeders Oome]]}} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 27 mrt 2024 om 12:56
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 11 voorheen D13 |
|
|
Naam | Hubertus Jacobus "Bart" Oome |
Geboortedatum | 11 maart 1873 te Raamsdonk V332 (Akte 45) |
Overlijdensdatum | † 16 april 1955 te Raamsdonk (Akte 35) |
Beroep | aannemer bouwbedrijf Gebroeders Oome |
|
|
Naam vrouw | Adriana Maria "Adrie" de Bruijn |
Geboortedatum | 14 april 1879 te Raamsdonk D6 (Akte 69) |
Overlijdensdatum | † 31 maart 1939 te Raamsdonk (Akte 21) |
Beroep | huisvrouw |
|
|
Huwelijksdatum | 10 mei 1906 te Raamsdonk (Akte 12) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anna Cornelia "Anna" Oome | Anna Oome * 6-5-1907 † 14-01-1908 |
Anselmus Johannes "Sem"Oome | † Sem Oome & Siska Scheepers † |
Anna Cornelia "Anna" Oome | Anna Oome * 2-10-1909 † 26-10-1918 |
Johannes Hendricus "Jan" Oome | † Jan Oome & Cornelia van Dongen † |
Cornelis Adrianus "Cor" Oome | Cor Oome * 19-3-1913 † 23-10-1913 |
Cornelia Adriana "Corrie" Oome | Corrie Oome * 17-4-1914 † 1-11-1918 |
Maria Hendrica "Rie" Oome | † Ricus Schumacher & Rie Oome † |
Elisabeth "Bets Oome | † Henk van den Ouweland & Bets Oome † |
Hubertus Johannes "Bertus" Oome | † Bertus Oome & Sjaan van Gils † † Bertus Oome & Jo Vissers † |
Conelis Johannes "Cees" Oome | † Cees Oome & Leentje de Ruijter † |
Zie ook: Gebroeders Oome
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |