Bart Kanters & Aaltje Buijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 4 april 1906 te Raamsdonk D286<br> | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 4 april 1906 te Raamsdonk D286<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2348/search/2015 † 16 oktober 1983 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2348/search/2015 †] 16 oktober 1983 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.974%;" | timmerman<br> | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.974%;" | timmerman<br> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.155%;" | | | style="height: 10px; width: 37.155%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43078 Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs] | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13638&main_person=I43078 Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs] | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 8 april 1905 te Waspik F158<br> | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 8 april 1905 te Waspik F158<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6075/search/2015 † 26 november 1982 te Waspik | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6075/search/2015 †] 26 november 1982 te Waspik | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 37.155%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 30 mei 1932 te Waspik | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.974%;" | 30 mei 1932 te Waspik | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">levenloos Kanters</span> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">levenloos Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | <br> | | style="width: 56.7615%;" |† 6 mei 1933 Raamsdonk<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Cornelis Petrus Antonius "Cees" Kanters</span> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Cornelis Petrus Antonius "Cees" Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | Cees Kanters & .... <br> | | style="width: 56.7615%;" | Cees Kanters & .... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Anna Maria | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Anna Maria Josephina "Annie" Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | ... .. & Annie | | style="width: 56.7615%;" | ... .. & Annie Kanters <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Anna Maria Theresia Kanters</span> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Anna Maria Theresia Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | | | style="width: 56.7615%;" |Kees Emmen & Ria Kanters <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters</span> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6520/search/3556 † Piet Emmen | | style="width: 56.7615%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6520/search/3556 †] Piet Emmen & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6521/search/3556 †] Nel Kanters <br> | ||
|- | |||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Petrus Cornelis Joseph Kanters</span> | |||
| style="width: 56.7615%;" |* 10 febr. 1939 † 11 febr. 1939 Raamsdonk <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name"> Clasina "Sien" Kanters</span> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name"> Clasina "Sien" Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | ... & Sien kanters <br> | | style="width: 56.7615%;" | ... & Sien kanters <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">levenloos Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" |† 8 december 1941 Raamsdonk<br> | |||
|- | |||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">Piet Kanters</span> | |||
| style="width: 56.7615%;" | Piet Kanters & .... <br> | | style="width: 56.7615%;" | Piet Kanters & .... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">levenloos Kanters</span> | | style="width: 48.23%;" | <span class="pers_name">levenloos Kanters</span> | ||
| style="width: 56.7615%;" | | | style="width: 56.7615%;" |† 23 mei 1945 te Raamsdonk <br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 5 apr 2023 08:58
Adres per 1 januari 1949 |
Molenstraat 7 voorheen B41a |
Naam | Bartholomeus Wilhelmus Antonius "Bart" Kanters |
Geboortedatum | 4 april 1906 te Raamsdonk D286 |
Overlijdensdatum | † 16 oktober 1983 te Raamsdonksveer |
Beroep | timmerman |
Naam vrouw | Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs |
Geboortedatum | 8 april 1905 te Waspik F158 |
Overlijdensdatum | † 26 november 1982 te Waspik |
Huwelijksdatum | 30 mei 1932 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos Kanters | † 6 mei 1933 Raamsdonk |
Cornelis Petrus Antonius "Cees" Kanters | Cees Kanters & .... |
Anna Maria Josephina "Annie" Kanters | ... .. & Annie Kanters |
Anna Maria Theresia Kanters | Kees Emmen & Ria Kanters |
Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters | † Piet Emmen & † Nel Kanters |
Petrus Cornelis Joseph Kanters | * 10 febr. 1939 † 11 febr. 1939 Raamsdonk |
Clasina "Sien" Kanters | ... & Sien kanters |
levenloos Kanters | † 8 december 1941 Raamsdonk |
Piet Kanters | Piet Kanters & .... |
levenloos Kanters | † 23 mei 1945 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |