Bart Kanters & Aaltje Buijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 23: | Regel 23: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" |<br> | | style="height: 28px; width: 37.155%;" |<br> | ||
|- style="height: | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.155%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.9321%;" |30 mei 1932 te Waspik | | style="height: 28px; width: 37.155%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.9321%;" |30 mei 1932 te Waspik | ||
|} | |} | ||
Regel 46: | Regel 46: | ||
| style="width: 64.3312%;" | <span class="pers_name">Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters</span> | | style="width: 64.3312%;" | <span class="pers_name">Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters</span> | ||
| style="width: 63.482%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6520/search/3556 † Piet Emmen] & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6521/search/3556 † Nel Kanters] <br> | | style="width: 63.482%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6520/search/3556 † Piet Emmen] & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6521/search/3556 † Nel Kanters] <br> | ||
|- | |||
| style="width: 64.3312%;" | <span class="pers_name"> Clasina "Sien" Kanters</span> | |||
| style="width: 63.482%;" | ... & Sien kanters <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 64.3312%;" | <span class="pers_name">Petrus Cornelis Joseph "Piet" Kanters</span> | | style="width: 64.3312%;" | <span class="pers_name">Petrus Cornelis Joseph "Piet" Kanters</span> |
Versie van 22 dec 2022 20:02
Adres per 1 januari 1949 |
Molenstraat 7 voorheen B41a |
Naam | Bartholomeus Wilhelmus Antonius "Bart" Kanters |
Geboortedatum | 4 april 1906 te Raamsdonk D286 |
Overlijdensdatum | † 16 oktober 1983 te Raamsdonksveer |
Beroep | timmerman |
Naam vrouw | Allegonda Adriana "Aaltje" Buijs |
Geboortedatum | 8 april 1905 te Waspik F158 |
Overlijdensdatum | † 26 november 1982 te Waspik |
Huwelijksdatum | 30 mei 1932 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos Kanters | |
Cornelis Petrus Antonius "Cees" Kanters | Cees Kanters & .... |
Anna Maria Josphina "Annie" Kanters | ... .. & Annie Knaters |
Anna Maria Theresia Kanters | .... Ria Kanters |
Petronella Adriana Maria "Nel" Kanters | † Piet Emmen & † Nel Kanters |
Clasina "Sien" Kanters | ... & Sien kanters |
Petrus Cornelis Joseph "Piet" Kanters | Piet Kanters & .... |
levenloos Kanters | |
levenloos Kanters |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |