Bart Buijks & Jaan Bouwens: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 48.6391%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoners(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoners(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 64.7663%;" | [[Lange Broekstraat 12]] voorheen C58 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 64.7663%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15570&main_person=I42387 Lambertus Josephus (Bartje) Buijks] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 64.7663%;" | 1 november 1919 te Raamsdonk C56 ([http://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/782 Akte 154]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 64.7663%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2711 †] 9 juni 1971 te Breda | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 64.7663%;" | [[:Categorie:Chauffeur|vrachtwagenchauffeur]] bij [[:Categorie:Kolenboer|kolenhandel]] [[Jan Snijders & Johanna Vissers|Jan Snijders]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 64.7663%;" | … 1948 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 64.7663%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F170&main_person=I204 Adriana Huberdina "Jaan" Bouwens] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 64.7663%;" | 6 januari 1921 te Raamsdonk L105 ([http://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/783 Akte 4]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 64.7663%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6898 †] 17 juli 2008 te Breda | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 64.7663%;" | Huisvrouw | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 45.5259%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 45.5259%;" width="50%" | ||
! style="width: 41.9313%;" | Kinderen | ! style="width: 41.9313%;" | Kinderen | ||
! style="width: 55.3875%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 55.3875%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" |Diny Buijks 23-2-1949 | | style="width: 41.9313%;" | Diny Buijks 23-2-1949 | ||
| style="width: 55.3875%;" |[[Gerrit de Heus & Diny Buijks]] | | style="width: 55.3875%;" | [[Gerrit de Heus & Diny Buijks]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" |Tonny Buijks | | style="width: 41.9313%;" | Tonny Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | …. & Tonny Buijks | | style="width: 55.3875%;" | …. & Tonny Buijks | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" | Joke Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | Joke Buijks | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" | Jan Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | Jan Buijks | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" | Nelly Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | [[Hans Wagemakers & Nelly Buijks]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" | Elly Buijks 21-12-1957 | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | … & Elly Buijks | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" | | | style="width: 41.9313%;" | Jos Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" | | | style="width: 55.3875%;" | Jos Buijks & … | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.9313%;" |Jenny Buijks | | style="width: 41.9313%;" | Ria Buijks | ||
| style="width: 55.3875%;" |[[John Fens & Jenny Buijks]] | | style="width: 55.3875%;" | .. van Breughel & Ria Buijks | ||
|- | |||
| style="width: 41.9313%;" | Bart Buijks | |||
| style="width: 55.3875%;" | Bart Buijks & … | |||
|- | |||
| style="width: 41.9313%;" | Jenny Buijks | |||
| style="width: 55.3875%;" | [[John Fens & Jenny Buijks]] | |||
|} | |} | ||
Na hun trouwen zijn [[Bart Buijks & Jaan Bouwens|Bart en Jaan]] gaan ‘inwonen’ bij Bart zijn ouders [[Janus Buijks & Dien van Strien]] aan de [[Lange Broekstraat 12]]. | Na hun trouwen zijn [[Bart Buijks & Jaan Bouwens|Bart en Jaan]] gaan ‘inwonen’ bij Bart zijn ouders [[Janus Buijks & Dien van Strien]] aan de [[Lange Broekstraat 12]]. | ||
Versie van 18 jul 2023 09:59
Adres hoofdbewoners(s) per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 12 voorheen C58 |
Naam | Lambertus Josephus (Bartje) Buijks |
Geboortedatum | 1 november 1919 te Raamsdonk C56 (Akte 154) |
Overlijdensdatum | † 9 juni 1971 te Breda |
Beroep | vrachtwagenchauffeur bij kolenhandel Jan Snijders |
Huwelijksdatum | … 1948 |
Naam vrouw | Adriana Huberdina "Jaan" Bouwens |
Geboortedatum | 6 januari 1921 te Raamsdonk L105 (Akte 4) |
Overlijdensdatum | † 17 juli 2008 te Breda |
Beroep | Huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Diny Buijks 23-2-1949 | Gerrit de Heus & Diny Buijks |
Tonny Buijks | …. & Tonny Buijks |
Joke Buijks | Joke Buijks |
Jan Buijks | Jan Buijks |
Nelly Buijks | Hans Wagemakers & Nelly Buijks |
Elly Buijks 21-12-1957 | … & Elly Buijks |
Jos Buijks | Jos Buijks & … |
Ria Buijks | .. van Breughel & Ria Buijks |
Bart Buijks | Bart Buijks & … |
Jenny Buijks | John Fens & Jenny Buijks |
Na hun trouwen zijn Bart en Jaan gaan ‘inwonen’ bij Bart zijn ouders Janus Buijks & Dien van Strien aan de Lange Broekstraat 12.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |