Arjaan Kamp & Marie van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Cees heeft pagina Arjaan Kamp & Marie van Dongen hernoemd naar Arjaan Kamp weduwnaar van Marie van Dongen) Label: Nieuwe doorverwijzing |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.2251%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 36.0173%;" | Adres en datum | |||
| style="width: 92.4329%;" |[[Bergenstraat 14]] voorheen C47 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Naam || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12033&main_person=I36678 Adrianus Johannes "Arjaan" Kamp] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |15 augustus 1910 te Waspik | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |26 februari 1986 te Oosterhout | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |[[:Categorie:Tuinder|tuinder]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 36.0173%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12033&main_person=I36677 Maria Cornelia "Marie" van Dongen] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |9 april 1914 te Raamsdonk A145 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/739 Akte 49]) | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |20 september 1947 te Raamsdonk (in kraambed) ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/738 Akte 87]) | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 36.0173%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.0173%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 92.4329%;" |31 januari 1929 te Raamsdonk | |||
|} | |||
Marie overleed in het kraambed, Arjaan huwde later met [[Arjaan Kamp & Nel Peeters|Nel Peeters]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 67.6221%;" width="50%" | |||
! style="width: 45.4303%;" | Kinderen | |||
! style="width: 89.6021%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12035&main_person=I36680 Wilhelmus Petrus "Wim" Kamp] | |||
| style="width: 89.6021%;" | [[Wim Kamp & Willy de Man]] | |||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12036&main_person=I36682 Adriana Maria "Adrie" Kamp] | |||
| style="width: 89.6021%;" | [[Adrie Kamp & René de Buck]] | |||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12040&main_person=I36684 Petrus Adrianus "Piet" Kamp] | |||
| style="width: 89.6021%;" | [[Piet Kamp & Bets van Gool]] | |||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12037&main_person=I36685 Petronella Wilhelmina "Nel" Kamp] | |||
| style="width: 89.6021%;" | [[Nel Kamp & Rinus van de Berg]] | |||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12038&main_person=I36687 Johanna Maria "Jeanne" Kamp] | |||
| style="width: 89.6021%;" | [[Lucien Selders & Jeanne Kamp]] | |||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12039&main_person=I36689 Mari Kamp] | |||
| style="width: 89.6021%;" | [[Mari Kamp & An van Spaandok]] | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:38
Adres en datum | Bergenstraat 14 voorheen C47 |
Naam | Adrianus Johannes "Arjaan" Kamp |
Geboortedatum | 15 augustus 1910 te Waspik |
Overlijdensdatum | 26 februari 1986 te Oosterhout |
Beroep | tuinder |
Naam vrouw | Maria Cornelia "Marie" van Dongen |
Geboortedatum | 9 april 1914 te Raamsdonk A145 (Akte 49) |
Overlijdensdatum | 20 september 1947 te Raamsdonk (in kraambed) (Akte 87) |
Huwelijksdatum | 31 januari 1929 te Raamsdonk |
Marie overleed in het kraambed, Arjaan huwde later met Nel Peeters
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |