Adrianus van Helvert & Antonia Bossers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| <br> {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 64.4374%;" width="50%" |- style="height: 34px;" | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | style="width: 89.8089%;" | [[ ]] voorheen <br> |- style="height: 28px;" |- | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Adrianus van Helvert <br> |- | style="wi...') |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 295px; width: 55.8736%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="height: | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Adres<br> | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: | | style="width: 76.5183%; height: 28px;" | D39 | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Naam || style="width: 76.5183%; height: 28px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13078&main_person=I42915 Adrianus van Helvert ]<br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 76.5183%; height: 28px;" | 29 januari 1867 te Waspik<br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 76.5183%; height: 28px;" | 22 februari 1941 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Beroep || style="width: 76.5183%; height: 28px;" |[[:Categorie:Arbeider|arbeider]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] / [[:Categorie:Polderwerker|polderwerker]] | ||
|- | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 10px;" | <br> || style="width: 76.5183%; height: 10px;" | | ||
|- | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Naam vrouw || style="width: 76.5183%; height: 28px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13078&main_person=I40522 Antonia Bossers ]<br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 76.5183%; height: 28px;" | 8 oktober 1869 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 76.5183%; height: 28px;" | 4 maart 1940 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |- style="height: 10px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 10px;" | <br> || style="width: 76.5183%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Huwelijksdatum | |||
| style="width: 76.5183%; height: 28px;" | 25 september 1890 te Raamsdonk<br> | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 55.7497%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 77.2721%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15441&main_person=I42911 Wilhelmus van Helvert] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Wilhelmus van Helvert & Hendrika Smits]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13077&main_person=I40518 Hendrica van Helvert] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Thijs Joore & Hendrica van Helvert]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13610&main_person=I42912 Johannes "Jan" van Helvert] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Jan van Helvert & Petronella Akkerman]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15965&main_person=I42913 Johanna Adriana van Helvert] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Antonius Magielsen & Johanna van Helvert]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13604&main_person=I42892 Adriana Maria "Jaan" van Helvert] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Harrie de Gussem & Jaan van Helvert]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13609&main_person=I42914 Adrianus Wilhelmus van Helvert] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Adrianus van Helvert & Antonia Hoeven]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |Cornelis van Helvert | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |Lambertus Josephus "Bertus" van Helvert | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" |[[Bertus van Helvert]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" |Cornelis van Helvert | ||
| style="width: | | style="width: 77.2721%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:32
Adres |
D39 |
Naam | Adrianus van Helvert |
Geboortedatum | 29 januari 1867 te Waspik |
Overlijdensdatum | 22 februari 1941 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider / grondwerker / polderwerker |
Naam vrouw | Antonia Bossers |
Geboortedatum | 8 oktober 1869 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 4 maart 1940 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 25 september 1890 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Wilhelmus van Helvert | Wilhelmus van Helvert & Hendrika Smits |
Hendrica van Helvert | Thijs Joore & Hendrica van Helvert |
Johannes "Jan" van Helvert | Jan van Helvert & Petronella Akkerman |
Johanna Adriana van Helvert | Antonius Magielsen & Johanna van Helvert |
Adriana Maria "Jaan" van Helvert | Harrie de Gussem & Jaan van Helvert |
Adrianus Wilhelmus van Helvert | Adrianus van Helvert & Antonia Hoeven |
Cornelis van Helvert | |
Lambertus Josephus "Bertus" van Helvert | Bertus van Helvert |
Cornelis van Helvert |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |