Adrianus de Wit & Maria Balmakers: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 31.6281%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 31.6281%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 74.2691%;" | | | style="width: 74.2691%;" |[[Stationstraat 21]] voorheen D18 | ||
[[Stationstraat 21]] voorheen D18 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Naam || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13697&main_person=I43415 Adrianus de Wit] | | style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Naam || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13697&main_person=I43415 Adrianus de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |21 juni 1877 te Raamsdonk D122 | | style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |21 juni 1877 te Raamsdonk D122 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4781 | | style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4781 †] 8 november 1959 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 74.2691%;" | | | style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |[[:Categorie:Polderwerker|polderwerker]] / [[:Categorie:Chauffeur|chauffeur]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] / [[:Categorie:Kolenboer|steenkolenhandel]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 31.6281%;" | | | style="height: 10px; width: 31.6281%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13697&main_person=I43416 Maria Francisca Balmakers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | | | style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |6 oktober 1881 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |26 juli 1957 te Raamsdonk | |||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |26 juli 1957 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 31.6281%;" | | | style="height: 10px; width: 31.6281%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |28 april 1904 re Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 31.6281%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 74.2691%;" |28 april 1904 re Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! style="width: 163.429%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 163.429%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |Michiel Cornelis de Wit | ||
| style="width: 163.429%;" | | | style="width: 163.429%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15552&main_person=I50423 Johanna Cornelia de Wit] | ||
| style="width: 163.429%;" |[[Jan de Rooij & Johanna de Wit]] | | style="width: 163.429%;" |[[Jan de Rooij & Johanna de Wit]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |Adriana Maria de Wit | ||
| style="width: 163.429%;" | | | style="width: 163.429%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |Cornelia Johanna de Wit | ||
| style="width: 163.429%;" | | | style="width: 163.429%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13695&main_person=I43412 Margaretha Cornelia "Greet" de Wit] | ||
| style="width: 163.429%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5096 | | style="width: 163.429%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5096 †] [[Cees Ligtvoet & Greet de Wit]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5087 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |Cornelia Johanna de Wit | ||
| style="width: 163.429%;" | | | style="width: 163.429%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.8398%;" | | | style="width: 47.8398%;" |Geertruida Cornelia de Wit | ||
| style="width: 163.429%;" | | | style="width: 163.429%;" | | ||
|} | |} | ||
Versie van 6 apr 2023 01:25
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 21 voorheen D18 |
Naam | Adrianus de Wit |
Geboortedatum | 21 juni 1877 te Raamsdonk D122 |
Overlijdensdatum | † 8 november 1959 te Raamsdonksveer |
Beroep | polderwerker / chauffeur / grondwerker / steenkolenhandel |
Naam vrouw | Maria Francisca Balmakers |
Geboortedatum | 6 oktober 1881 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 26 juli 1957 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 28 april 1904 re Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Michiel Cornelis de Wit | |
Johanna Cornelia de Wit | Jan de Rooij & Johanna de Wit |
Adriana Maria de Wit | |
Cornelia Johanna de Wit | |
Margaretha Cornelia "Greet" de Wit | † Cees Ligtvoet & Greet de Wit † |
Cornelia Johanna de Wit | |
Geertruida Cornelia de Wit |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |