Goof de Wit & Jo de Wind: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50.3783%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 29.5113%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 29.5113%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 91.3603%;" | [[De Oude Melkhaven 32]] voorheen D30 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17010&main_person=I55657 Godefridus "Goof" de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | 12 september 1900 te Hank | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2324 †] 3 december 1982 te Waalwijk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 29.5113%;" | | ||
| | <br> | ||
|- | | style="width: 91.3603%;" | | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | <br> | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17010&main_person=I55658 Johanna "Jo" de Wind] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | 5 januari 1911 te Drongelen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3725 †] 30 januari 1999 te | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 29.5113%;" | | ||
| | <br> | ||
|- | | style="width: 91.3603%;" | | ||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | <br> | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 29.5113%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.3603%;" | 3 mei 1934 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1394 Akte 8]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 47.9012%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 48.2989%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 58.0491%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.2989%;" | | ||
<span class="pers_name">Sjaak "Sjaak" de Wit</span> | <span class="pers_name">Sjaak "Sjaak" de Wit</span> | ||
| style="width: | | style="width: 58.0491%;" | † Sjaak de Wit<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.2989%;" | | ||
<span class="pers_name"> | <span class="pers_name">Hendrikus Hubertus "Henk" de Wit</span> | ||
| style="width: | | style="width: 58.0491%;" | Henk de Wit<br> | ||
|- | |||
| style="width: 48.2989%;" | <span class="pers_name">Maria Gerarda "Ria" de Wit</span> | |||
| style="width: 58.0491%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1955/search/4745 †] Ria de Wit | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 48.2989%;" | | ||
<span class="pers_name">Johanna "Jo" de Wit</span> | <span class="pers_name">Johanna Petronella "Jo" de Wit</span> | ||
| style="width: | | style="width: 58.0491%;" | Jo de Wit <br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 14 mei 2024 18:02
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 32 voorheen D30 |
Naam | Godefridus "Goof" de Wit |
Geboortedatum | 12 september 1900 te Hank |
Overlijdensdatum | † 3 december 1982 te Waalwijk |
Beroep | landbouwer |
|
|
Naam vrouw | Johanna "Jo" de Wind |
Geboortedatum | 5 januari 1911 te Drongelen |
Overlijdensdatum | † 30 januari 1999 te |
|
|
Huwelijksdatum | 3 mei 1934 te Raamsdonk (Akte 8) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Sjaak "Sjaak" de Wit |
† Sjaak de Wit |
Hendrikus Hubertus "Henk" de Wit |
Henk de Wit |
Maria Gerarda "Ria" de Wit | † Ria de Wit |
Johanna Petronella "Jo" de Wit |
Jo de Wit |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |