Rinuske Pols weduwnaar van Paulien Schouten: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | [[:Categorie:Olieman|koopman in brandstoffen]] / [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | [[:Categorie:Olieman|koopman in brandstoffen]] / [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13779&main_person=I43864 Paulina Schouten] | | style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13779&main_person=I43864 Paulina Schouten] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | 31 oktober 1941 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/836 Akte 81]) | | style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | 31 oktober 1941 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/836 Akte 81]) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | 25 oktober 1928 te Waspik ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/839 Akte 5]) | | style="height: 28px; width: 37.7383%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.6223%;" | 25 oktober 1928 te Waspik ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/839 Akte 5]) | ||
|} | |} | ||
Paulina Schouten was eerder gehuwd geweest met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13779&main_person=I43868 Jacobus Rozenbrand] | Paulina Schouten was eerder gehuwd geweest met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13779&main_person=I43868 Jacobus Rozenbrand] | ||
{| class="wikitable" style="width: 50.3612%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 50.3612%;" width="50%" | ||
! style="width: 48.628%;" | Kinderen | ! style="width: 48.628%;" | Kinderen |
Huidige versie van 7 mei 2024 om 12:28
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 10 voorheen B22 |
Naam | Marinus "Rinuske" Pols |
Geboortedatum | 28 december 1888 te Raamsdonk D235 (Akte 198) |
Overlijdensdatum | 26 december 1961 te Raamsdonk |
Beroep | koopman in brandstoffen / landbouwer |
Naam vrouw | Paulina Schouten |
Geboortedatum | 28 mei 1897 te Waspik |
Overlijdensdatum | 31 oktober 1941 te Raamsdonk (Akte 81) |
Huwelijksdatum | 25 oktober 1928 te Waspik (Akte 5) |
Paulina Schouten was eerder gehuwd geweest met Jacobus Rozenbrand
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrika Antonia Pols | |
Maria Jacoba Pols | |
Jacobus Wilhelmus Pols | * 7-7-1936 † 17-7-1936 te Raamsdonk (Akte 69) |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |