Leen Hooijmaijers & Hendrina Boonaerts: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 49.3049%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 49.3049%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.4266%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.4266%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
Regel 9: | Regel 9: | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13625&main_person=I42970 Leonardus "Leen" Hooijmaijers]</span> | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13625&main_person=I42970 Leonardus "Leen" Hooijmaijers]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |7 november 1903 te Raamsdonk D4a<br> | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 7 november 1903 te Raamsdonk D4a<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 26 december 1984 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 26 december 1984 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |tuinder | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | tuinder | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.4266%;" |<br> | | style="height: 10px; width: 34.4266%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13625&main_person=I42989 Hendrina Elisabeth Boonaerts]</span> | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13625&main_person=I42989 Hendrina Elisabeth Boonaerts]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |9 december 1907 te Raamsdonk A78 | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 9 december 1907 te Raamsdonk A78 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2089/search/782 †] 9 september 1981 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2089/search/782 †] 9 september 1981 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" |<br> | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |10 september 1936 | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 10 september 1936 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 56.5068%;" width="50%" | ||
! style="width: 50. | ! style="width: 50.6228%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 67.8984%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Gerdina Johanna Hooijmaijers "Dina" Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6548/search/2478 †] Nico Akkermans & Dina Hooijmaijers [[†]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Johanna Arnolda Annie "Johanna" Hooijmaijers]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | Anton Sprangers & Johanna Hooijmaijers [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2209/search/2478 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Arnoldus "Nol" Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | Nol Hooijmaijers & Adrie Martens [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4574/search/2478 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name"> Hendricus Andreas Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | * .. januari 1943 † 26 april 1943 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Henriette Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | Han Kamp & Henriette Hooijmaijers [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5365/search/2478 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">André Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | André Hooijmaijers & Franka | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Wil Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/989/search/2474 †] Wil Hooijmaijers & Ria Broeken | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50. | | style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Laurens Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: | | style="width: 67.8984%;" | | ||
<br> | |||
|- | |||
| style="width: 50.6228%;" | <span class="pers_name">Els Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 67.8984%;" | | |||
<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 okt 2022 21:49
Adres per 1 januari 1949 |
Luijten Ambachtstraat 40 voorheen B9 |
Naam | |
Geboortedatum | 7 november 1903 te Raamsdonk D4a |
Overlijdensdatum | 26 december 1984 te Raamsdonksveer |
Beroep | tuinder |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | 9 december 1907 te Raamsdonk A78 |
Overlijdensdatum | † 9 september 1981 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 10 september 1936 |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerdina Johanna Hooijmaijers "Dina" Hooijmaijers | † Nico Akkermans & Dina Hooijmaijers † |
Johanna Arnolda Annie "Johanna" Hooijmaijers] | Anton Sprangers & Johanna Hooijmaijers † |
Arnoldus "Nol" Hooijmaijers | Nol Hooijmaijers & Adrie Martens † |
Hendricus Andreas Hooijmaijers | * .. januari 1943 † 26 april 1943 |
Henriette Hooijmaijers | Han Kamp & Henriette Hooijmaijers † |
André Hooijmaijers | André Hooijmaijers & Franka |
Wil Hooijmaijers | † Wil Hooijmaijers & Ria Broeken |
Laurens Hooijmaijers |
|
Els Hooijmaijers |
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |