Leen Hooijmaijers & Hendrina Boonaerts: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 49.3049%;" width="50%" |- | style="width: 34.4266%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 70.7507%;" | <span class="pers_living_place">Molenstraat 38 voorheen A53</span> |- s...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| style="width: 34.4266%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.4266%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 70.7507%;" | | | style="width: 70.7507%;" | | ||
<span class="pers_living_place">[[ | <span class="pers_living_place">[[Luijten Ambachtstraat ]] voorheen B9</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id= | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13625&main_person=I42970 Leonardus "Leen" Hooijmaijers]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |7 november 1903 te Raamsdonk D4a<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 26 december 1984 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |tuinder | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.4266%;" | | | style="height: 10px; width: 34.4266%;" |<br> | ||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id= | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13625&main_person=I42989 Hendrina Elisabeth Boonaerts]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |9 december 1907 te Raamsdonk A78 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | 9 september 1981 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" |<br> | ||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" | | | style="height: 28px; width: 34.4266%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.7507%;" |10 september 1936 | ||
|} | |} | ||
Regel 40: | Regel 34: | ||
! style="width: 53.8549%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 53.8549%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.5308%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 50.5308%;" | <span class="pers_name">Geerdina Johanna Hooijmaijers "Dina" Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: 53.8549%;" | | | style="width: 53.8549%;" |[[†]] Anton Sprangers & Dina Hooijmaijers [[†]]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name"> | | style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">Johanna Arnolda Annie "Johanna" Hooijmaijers]</span> | ||
| style="width: 53.8549%;" | | | style="width: 53.8549%;" |.. Verschure & Johanna Hooijmaijers [[†]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name"> | | style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name"> Hendricus Andreas Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: 53.8549%;" | | | style="width: 53.8549%;" | * .. januari 1943 † 26 april 1943 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">[ | | style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">Arnoldus "Nol" Hooijmaijers</span> | ||
| style="width: 53.8549%;" | [[ | | style="width: 53.8549%;" |Nol Henriette Hooijmaijers & Adrie Martens [[†]] | ||
|- | |||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name"> Hendricus Andreas Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 53.8549%;" | * .. januari 1943 † 26 april 1943 | |||
|- | |||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">Henriette Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 53.8549%;" |André Kamp & Henriette Hooijmaijers [[†]] | |||
|- | |||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">André Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 53.8549%;" |André Hooijmaijers & Franka | |||
|- | |||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">Wil Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 53.8549%;" |[[† ]] Wil Hooijmaijers & Ria Broeken | |||
|- | |||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">Laurens Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 53.8549%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 50.5308%;" |<span class="pers_name">Els Hooijmaijers</span> | |||
| style="width: 53.8549%;" | | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 okt 2022 17:24
Adres per 1 januari 1949 |
Luijten Ambachtstraat voorheen B9 |
Naam | |
Geboortedatum | 7 november 1903 te Raamsdonk D4a |
Overlijdensdatum | 26 december 1984 te Raamsdonksveer |
Beroep | tuinder |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | 9 december 1907 te Raamsdonk A78 |
Overlijdensdatum | 9 september 1981 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 10 september 1936 |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Geerdina Johanna Hooijmaijers "Dina" Hooijmaijers | † Anton Sprangers & Dina Hooijmaijers † |
Johanna Arnolda Annie "Johanna" Hooijmaijers] | .. Verschure & Johanna Hooijmaijers † |
Hendricus Andreas Hooijmaijers | * .. januari 1943 † 26 april 1943 |
Arnoldus "Nol" Hooijmaijers | Nol Henriette Hooijmaijers & Adrie Martens † |
Hendricus Andreas Hooijmaijers | * .. januari 1943 † 26 april 1943 |
Henriette Hooijmaijers | André Kamp & Henriette Hooijmaijers † |
André Hooijmaijers | André Hooijmaijers & Franka |
Wil Hooijmaijers | † Wil Hooijmaijers & Ria Broeken |
Laurens Hooijmaijers | |
Els Hooijmaijers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |