Lijst bewoners klooster: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (→Pagina 2) |
k (→Pagina 3) |
||
Regel 410: | Regel 410: | ||
=== Pagina 3 === | === Pagina 3 === | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%; height: 496px;" | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 10px;" | '''Nummer:'''<br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 10px;" | '''Famielie en voornaam''' | |||
| style="width: 9.14693%; height: 10px;" | '''Datum inkomst'''<br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 10px;" | '''Jaar'''<br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 10px;" | '''Geboorteplaats en datum'''<br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 10px;" | '''Datum van overlijden'''<br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 10px;" | '''Datum van vertrek'''<br> | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.7447%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 9.14693%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 5.30759%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.7447%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 9.14693%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 5.30759%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.7447%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 9.14693%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 5.30759%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.7447%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 9.14693%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 5.30759%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.7447%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 9.14693%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 5.30759%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.7447%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 9.14693%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 5.30759%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 25.8627%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
| style="width: 14.2857%;" | '''<br>''' | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 10px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 5.36662%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%; height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- | |||
| style="width: 5.36662%;" | <br> | |||
| style="width: 25.7447%;" | <br> | |||
| style="width: 9.14693%;" | <br> | |||
| style="width: 5.30759%;" | <br> | |||
| style="width: 25.8627%;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | <br> | |||
| style="width: 14.2857%;" | | |||
<br> | |||
|} | |||
=== Pagina 4 === | === Pagina 4 === | ||
=== Pagina 5 === | === Pagina 5 === |
Versie van 15 apr 2024 13:32
Dit is een uittreksel van de originele lijst van de nonnen uit het klooster, vanaf de oprichting tot 1963, aanvullingen van 1963 tot 1972 zijn meer dan welkom.
Pagina 1
Nummer: |
Famielie en voornaam | Datum inkomst |
Jaar |
Geboorteplaats en datum |
Datum van overlijden |
Datum van vertrek |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Bont de Hendrika |
18 september |
1907 |
Raamsdonk 24 januari 1829 |
17 november 1916 |
|
2 |
Bont de Maria (Wed. v. J de Rooij) |
21 oktober |
1907 |
Raamsdonk 2 februari 1830 |
23 april 1913 |
|
3 |
Balmakers Maria |
27 november |
1907 |
Raamsdonk 12 januari 1843 |
8 maart 1909 |
|
4 |
Heesch van Helena |
3 januari |
1908 |
Dussen 14 februari 1834 |
23 februari 1909 |
|
5 |
Fijneman Petrus |
3 januari |
1908 |
Raamsdonk 3 oktober 1834 |
24 februari 1909 |
|
6 |
Jong de Gertuida (Wed. Henk Olislagers) |
6 april |
1908 |
Waspik 8 augustus 1831 |
31 maart 1911 |
|
7 |
Beer de Antonia |
6 mei |
1908 |
Raamsdonk 25 maart 1832 |
14 maart 1913 |
|
8 |
Disseldorp van Hubertus (Echtg. van Corn. de Wijs) |
9 juli |
1908 |
Raamsdonk 3 maart 1849 |
5 mei 1915 |
|
9 |
Olieslagers Huibertus |
15 juli |
1908 |
Raamsdonk 22 februari 1844 |
27 augustus 1914 | |
10 |
Wijs de Cornelis |
27 november |
1908 |
Raamsdonksveer 20 maart 1829 |
9 januari 1911 |
|
11 |
Bont de Maria (Wed. van H.J. Hoevenaar) |
1 juni |
1909 |
Raamsdonk 7 november 1830 |
3 januari 1917 |
|
12 |
Bont de Jozef |
3 september |
1909 |
Raamsdonk 15 augustus 1828 |
20 maart 1913 |
|
13 |
Lange van Jacobus |
17 september |
1909 |
Oosterhout 28 oktober 1834 |
17 juni 1917 |
|
14 | Frenken J. Franciscus (broer Pastoor Frenken) | 4 oktober | 1909 | Woensel 9 december 1843 | 23 maart 1911 | |
15 | Bruijn de Cornelia | 9 oktober | 1909 | Raamsdonk 2 april 1898 | 13 februari 1912 | |
16 |
Bruijn de Catharina |
9 oktober |
1909 |
Oosterhout 10 juni 1902 |
15 juni 1916 | |
17 |
Bruijn de Maria |
15 november |
1909 |
Oosterhout 7 september 1904 |
|
23 maart 1918 |
18 |
Lommers Petronella (Pelders) |
25 maart |
1910 |
Udenhout 17 maart 1842 |
Pagina 2
Nummer: |
Famielie en voornaam | Datum inkomst |
Jaar |
Geboorteplaats en datum |
Datum van overlijden |
Datum van vertrek |
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
|
Pagina 3
Nummer: |
Famielie en voornaam | Datum inkomst |
Jaar |
Geboorteplaats en datum |
Datum van overlijden |
Datum van vertrek |
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
| ||||||
|
Pagina 4
Pagina 5
Pagina 6
Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp