Huub Waas & Annie Lemmens: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04007.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2714|alt=Huub Waas (Hubertus Hendrikus) * 4 juli 1927 + 25 juni 2006|thumb|Huub Waas (Hubertus Hendrikus) * 4 juli 1927 + 25 juni 2006]] | |||
[[file:Waas01.jpg|400px|alt= Waas Bronvermelding Registratiecode: HREGNL020574 Titel: Waas Opmerking: Dit wapen is in 1992 ontworpen door de aanvrager. Geregistreerd op verzoek van Hubertus Hendrikus Waas, geboren Raamsdonk 4 juli 1927, wonende aldaar, zoon van Cornelis Waas en Elisabeth Fijneman. Aanvrager stamt af van Jan Wasse (Waase), geboortig van Stockholm, dienaar der Justitie te Geertruidenberg, overleden Raamsdonk 15 mei 1742, huwde (1e Geertruidenberg 12 mei 1723 Machelena Verhoeven) 2e Geertruidenberg 12 januari 1726 Catharina Verlinden (Van der Linden). 27 april 1993 612 Familienaam Waas Wapen: in blauw een sleutel, de baard naar beneden en naar rechts, aan een ring die over een sleutel heengaat, alles goud Helmteken: een blauwe vlucht Dekkleden: blauw, gevoerd van goud Trefwoorden blauw goud ring sleutel vlucht Bron Registratie wapens|thumb| Waas Bronvermelding Registratiecode: HREGNL020574 Titel: Waas Opmerking: Dit wapen is in 1992 ontworpen door de aanvrager. Geregistreerd op verzoek van Hubertus Hendrikus Waas, geboren Raamsdonk 4 juli 1927, wonende aldaar, zoon van Cornelis Waas en Elisabeth Fijneman. Aanvrager stamt af van Jan Wasse (Waase), geboortig van Stockholm, dienaar der Justitie te Geertruidenberg, overleden Raamsdonk 15 mei 1742, huwde (1e Geertruidenberg 12 mei 1723 Machelena Verhoeven) 2e Geertruidenberg 12 januari 1726 Catharina Verlinden (Van der Linden). 27 april 1993 612 Familienaam Waas Wapen: in blauw een sleutel, de baard naar beneden en naar rechts, aan een ring die over een sleutel heengaat, alles goud Helmteken: een blauwe vlucht Dekkleden: blauw, gevoerd van goud Trefwoorden blauw goud ring sleutel vlucht Bron Registratie wapens]]Nog in te vullen! Foto's gewenst! | [[file:Waas01.jpg|400px|alt= Waas Bronvermelding Registratiecode: HREGNL020574 Titel: Waas Opmerking: Dit wapen is in 1992 ontworpen door de aanvrager. Geregistreerd op verzoek van Hubertus Hendrikus Waas, geboren Raamsdonk 4 juli 1927, wonende aldaar, zoon van Cornelis Waas en Elisabeth Fijneman. Aanvrager stamt af van Jan Wasse (Waase), geboortig van Stockholm, dienaar der Justitie te Geertruidenberg, overleden Raamsdonk 15 mei 1742, huwde (1e Geertruidenberg 12 mei 1723 Machelena Verhoeven) 2e Geertruidenberg 12 januari 1726 Catharina Verlinden (Van der Linden). 27 april 1993 612 Familienaam Waas Wapen: in blauw een sleutel, de baard naar beneden en naar rechts, aan een ring die over een sleutel heengaat, alles goud Helmteken: een blauwe vlucht Dekkleden: blauw, gevoerd van goud Trefwoorden blauw goud ring sleutel vlucht Bron Registratie wapens|thumb| Waas Bronvermelding Registratiecode: HREGNL020574 Titel: Waas Opmerking: Dit wapen is in 1992 ontworpen door de aanvrager. Geregistreerd op verzoek van Hubertus Hendrikus Waas, geboren Raamsdonk 4 juli 1927, wonende aldaar, zoon van Cornelis Waas en Elisabeth Fijneman. Aanvrager stamt af van Jan Wasse (Waase), geboortig van Stockholm, dienaar der Justitie te Geertruidenberg, overleden Raamsdonk 15 mei 1742, huwde (1e Geertruidenberg 12 mei 1723 Machelena Verhoeven) 2e Geertruidenberg 12 januari 1726 Catharina Verlinden (Van der Linden). 27 april 1993 612 Familienaam Waas Wapen: in blauw een sleutel, de baard naar beneden en naar rechts, aan een ring die over een sleutel heengaat, alles goud Helmteken: een blauwe vlucht Dekkleden: blauw, gevoerd van goud Trefwoorden blauw goud ring sleutel vlucht Bron Registratie wapens]]Nog in te vullen! Foto's gewenst! | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | |||
| style="width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |||
Zoon van [[Nellis Waas & Bet Fijneman]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | |||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | |||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_na_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | |||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Auteurs]] | [[Categorie:Auteurs]] |
Versie van 11 apr 2024 18:18
Nog in te vullen! Foto's gewenst!
Adres en datum | |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum |
Zoon van Nellis Waas & Bet Fijneman
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |