Han Schapers & Marie de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15889&main_person=I44914 Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs] | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15889&main_person=I44914 Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 †] 30 november 1984 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 †] 30 november 1984 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 15 augustus 1940 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1120 Akte 17]) | | style="height: 28px; width: 44.9494%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 81.3776%;" | 15 augustus 1940 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1120 Akte 17]) | ||
|} | |} |
Versie van 31 mrt 2024 13:58
Briefadres per 1 januari 1949 | Stationstraat 3 D9 |
Naam | Johannes Bertus "Han" Schapers |
Geboortedatum | 24 september 1912 te Raamsdonk B9 (Akte 152) |
Overlijdensdatum | † 5 maart 1989 te Raamsdonksveer |
Beroep | schipper |
Naam vrouw | Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs |
Geboortedatum | 12 februari 1917 te Raamsdonk C70 (Akte 25) |
Overlijdensdatum | † 30 november 1984 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 15 augustus 1940 te Raamsdonk (Akte 17) |
Briefadres bij zijn moeder en stiefvader Janus van Dam
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Netty Schapers | Wim de Wijs & Netty Schapers † 30-5-2022 |
Piet Schapers | Piet Schapers & Nelly van Bergen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |