Jan Damen & Cor Peters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.4802%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.7028%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | | style="width: 87.7865%;" | | ||
[[Stationstraat 10]] voorheen C25<br> | [[Stationstraat 10]] voorheen C25<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42475 Johannes Petrus Antonius "Jan" Damen]</span> | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42475 Johannes Petrus Antonius "Jan" Damen]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |3 oktober 1880 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | 3 oktober 1880 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2712/search/219 6 januari 1963 te Waspik] | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2712/search/219 6 januari 1963 te Waspik] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |<span class="profession">polderwerker / aannemer grondwerken</span> | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | <span class="profession">polderwerker / aannemer grondwerken</span> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" |<br> | | style="height: 10px; width: 39.7028%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42476 Cornelia Anna Peters]</span> | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42476 Cornelia Anna Peters]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |27 sepember 1879 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | 27 sepember 1879 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2908/search/446 30 mei 1954 te Raamsdonk] | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2908/search/446 30 mei 1954 te Raamsdonk] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" |<br> | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |16 jun 1907 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.7028%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 87.7865%;" | 16 jun 1907 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 70.0637%;" width="50%" | ||
! Kinderen | ! style="width: 47.983%;" | Kinderen | ||
! Gezin op deze Wiki | ! style="width: 91.9321%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13527&main_person=I42471 Johannes Petrus Damen] | | style="width: 47.983%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13527&main_person=I42471 Johannes Petrus Damen] | ||
|<br> | | style="width: 91.9321%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| Petrus Johanna Damen | | style="width: 47.983%;" | Petrus Johanna Damen | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6500/search/219 †] [[Petrus Damen & Anna van Uijen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6502/search/4338 †]<br> | | style="width: 91.9321%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6500/search/219 †] [[Petrus Damen & Anna van Uijen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6502/search/4338 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13526&main_person=I42467 Johannes Marinus Damen] | | style="width: 47.983%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13526&main_person=I42467 Johannes Marinus Damen] | ||
|<br> | | style="width: 91.9321%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23033&main_person=I42489 Maria Johanna Damen] | | style="width: 47.983%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23033&main_person=I42489 Maria Johanna "Rie" Damen] | ||
|[[†]] [[Simon Zijlmans & Rie Damen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6501/search/219 †]<br> | | style="width: 91.9321%;" | [[†]] [[Simon Zijlmans & Rie Damen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6501/search/219 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| Petronella Elisabeth Damen | | style="width: 47.983%;" | Petronella Elisabeth "Nel" Damen | ||
|[[†]] [[Jan van Velthoven & Nel Damen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6499/search/219 | | style="width: 91.9321%;" | [[†]] [[Jan van Velthoven & Nel Damen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6499/search/219 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Johanna Anna "Jo" Damen | ||
| | | style="width: 91.9321%;" | [[Jo Damen - zuster Cornelia]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6326/search/3901 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Rockus "Rooc" Damen | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/ | | style="width: 91.9321%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6504/search/219 †] [[Rooc Damen & Betsy de Wit]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6503/search/219 †]<br> | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.983%;" | Cornelis Josepjus "Cor" Damen | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/ | | style="width: 91.9321%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6505/search/2458 †] [[Cor Damen & Maria Laurijssen]] [[†]]<br> | ||
|- | |- | ||
| levenloos Damen | | style="width: 47.983%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F129&main_person=I5971 Josephina Josephus "Fien" Damen] | ||
|[[ † 12 juni 1924]]<br> | | style="width: 91.9321%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1799/search/3901 †] [[Bart Kanters & Fien Damen]] [[†]]<br> | ||
|- | |||
| style="width: 47.983%;" | levenloos Damen | |||
| style="width: 91.9321%;" | [[ † 12 juni 1924]]<br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 68: | Regel 68: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 2 sep 2022 08:34
Adres per 1 januari 1949 |
Stationstraat 10 voorheen C25 |
Naam | Johannes Petrus Antonius "Jan" Damen |
Geboortedatum | 3 oktober 1880 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 6 januari 1963 te Waspik |
Beroep | polderwerker / aannemer grondwerken |
Naam vrouw | Cornelia Anna Peters |
Geboortedatum | 27 sepember 1879 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 30 mei 1954 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 16 jun 1907 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Petrus Damen | |
Petrus Johanna Damen | † Petrus Damen & Anna van Uijen † |
Johannes Marinus Damen | |
Maria Johanna "Rie" Damen | † Simon Zijlmans & Rie Damen † |
Petronella Elisabeth "Nel" Damen | † Jan van Velthoven & Nel Damen † |
Johanna Anna "Jo" Damen | Jo Damen - zuster Cornelia † |
Rockus "Rooc" Damen | † Rooc Damen & Betsy de Wit † |
Cornelis Josepjus "Cor" Damen | † Cor Damen & Maria Laurijssen † |
Josephina Josephus "Fien" Damen | † Bart Kanters & Fien Damen † |
levenloos Damen | † 12 juni 1924 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |